Başkan Erdoğan'dan NATO'ya Türkiye teşekkürü

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'e objektif Türkiye değerlendirmeleri için teşekkür etti.

Başkan Erdoğan'dan NATO'ya Türkiye teşekkürü
Başkan Erdoğan'dan NATO'ya Türkiye teşekkürü
GİRİŞ 06.03.2021 19:57 GÜNCELLEME 06.03.2021 19:57
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'in Türkiye'nin NATO için önemini vurgulayan açıklamalarına ilişkin Twitter'dan paylaşımda bulundu.

Objektif değerlendirmeleri dolayısıyla NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'e teşekkür ettiği paylaşımında Erdoğan, Türkiye'nin bir NATO müttefiki olarak tüm sorumluluklarını yerine getirmeye ve küresel barış ve güvenliğe hizmet etmeye devam edeceğini vurguladı.

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Ali 7 ay önce Şikayet Et
  Aklıma Demirel geldi dün dündür bugün bugün dün bölücü nato bugün teşekkür nato .Akıbetimiz hayrola
  Cevapla
 • Mevlüt 7 ay önce Şikayet Et
  Sadece NATO sekreteri bu tarzda açıklama yapıyor ve sinek vızıltısından öteye gitmiyor, çünkü NATO ABD kontrolünde olan tam bir hristiyan birliğidir. Biz ve diğerleri ABD'nin terörist dediğine terörist demekle kalmayıp şehit bile veririz onlar bizim terörist dediğimize daha destek verirler.
  Cevapla
 • bende yalan yok 7 ay önce Şikayet Et
  sayın cumhur Stoltenberg e güvenmeyin, bunlar sadece allayıp pullayıp parlatma yapıyor, bunların alayı çakal şimdide kıbrısa yapıştılar doğu akdeniz için hepsi birlik olup üzerimize geldiler bu asla unutulmamalı ayrıca ingilizler en kötülerinden birisi sömürgeci alçak
  Cevapla
 • Anadolu Selçuklu 7 ay önce Şikayet Et
  tam tersi nato içinde yıpranan bir kişi varsa stotenbergdir adam herkese yaranmaya çalışırken ömrünü yedi bugüne kadar Türkiyeye karşı bir tek demeci olmamıştır s400 konusunda bilem laf etmemiştir ama herkes bilir ki natonun başıda patronuda abd ve onun başkanıdır stotenberg Danimarka başbakanıyken bilem bukadar yıpranmamıştır
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan gri liste tepkisi: Hak edilmeyen bir sonuç...
Son Dakika: Dışişleri Bakanlığı'ndan Yunanistan açıklaması: Karşılık veririz