İletişim Başkanı Altun: 'Yasakçı zihniyet iş başında'

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "CHP, bizim konuşmamızı engellemek için kanun teklifi vermiş. Yasalar çerçevesinde görevimizi yaptığımızı onlar da çok iyi biliyorlar, engellemek istiyorlar." ifadesini kullandı.

İletişim Başkanı Altun: 'Yasakçı zihniyet iş başında'
İletişim Başkanı Altun: 'Yasakçı zihniyet iş başında'
GİRİŞ 13.03.2021 22:30 GÜNCELLEME 13.03.2021 22:30
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu'nun Meclis'e sunduklarını açıkladığı kanun teklifine ilişkin şunları kaydetti:

"Yasakçı zihniyet iş başında. CHP, bizim konuşmamızı engellemek için kanun teklifi vermiş. Yasalar çerçevesinde görevimizi yaptığımızı onlar da çok iyi biliyorlar, engellemek istiyorlar. Boşa kürek çekiyorlar. Cumhurbaşkanımızın emrinde bütün dünyaya hakkı, hakikati haykıracağız."

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, hazırladığı Devlet Memurları Kanunu'nda değişiklik yapan teklifi TBMM Başkanlığına sunduğunu söylemişti.

İstisnai memur kadrosundakilerin sabah akşam siyasetçilere laf yetiştirdiğini, bu kadroda bulunanların Devlet Memurları Kanunu'na uyması gerektiğini ifade eden Bekaroğlu, "Burada, Cumhurbaşkanlığında çalışan daire başkanları, Fahrettin Altun'lar, Mehmet Uçum'lar, bakan yardımcıları, bütün bunlar, istisnai memurlara siyaset yasaktır diyoruz. Zaten yasak ama biz burada 'Kandıralı sen de dur' diyoruz. Fahrettin sen de dur, yasa teklifi bu." ifadelerini kullanmıştı.

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Çağrı 8 ay önce Şikayet Et
  rahat rahat afkuramıyorlar ondan kanun teklifi vermişlerdir.
  Cevapla
 • ERZURUM 25 8 ay önce Şikayet Et
  it ürür kervan yürür.yolunuz açık olsun başkanım.ağzı salyalıları boşverin gerçek vatan evlatları arkanızda
  Cevapla
 • Zafer 8 ay önce Şikayet Et
  İstiyorlar ki CHP'nin ve muhalefetin her yalanını,gerekli merciler yüzlerine vurmasın.Meydan,Yalancı Muhalefe kalsın.Milleti istedikleri gibi kandırdı.Bunlar,Siyaset Hokkabazlar.
  Cevapla
 • mahmuthan 8 ay önce Şikayet Et
  bu bekaroglu nasıl fefah partisindenmıs .adam resmen devletin yetkili organlarına dusmanca ravır takınıyor.tsm chdpli olmus.chpnin ucindeki ulusalcılar buna karsıydı.
  Cevapla
 • Osman 8 ay önce Şikayet Et
  Demk ki refah partisinin icindeki köstebekmis bekaroglu ve onun gibiler.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Asgari ücrette son dakika gelişmesi! Tahmini zam miktarı belli oldu
İttifak itirafları sürüyor: Ortak adayımız...