Hırsızlar yalnız yaşayan adamın “Tek arkadaşımdı” dediği televizyonunu geri getirdiler

Sivas’ta yalnız yaşayan Gürsel Karataş’ın "Tek arkadaşımdı" dediği televizyonu konunun basında yer almasının ardından çöp poşetinin içerisinde evin önüne bırakıldı. Karataş, tek arkadaşı olan televizyonunun geri geldiği için mutlu olduğunu belirterek, "İster, istemez mutluyum. Arkadaş geldi” dedi.

Hırsızlar yalnız yaşayan adamın “Tek arkadaşımdı” dediği televizyonunu geri getirdiler
Hırsızlar yalnız yaşayan adamın “Tek arkadaşımdı” dediği televizyonunu geri getirdiler
GİRİŞ 15.03.2021 10:08 GÜNCELLEME 15.03.2021 11:35
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Sivas’ta yalnız yaşayan Gürsel Karataş’ın "Tek arkadaşımdı" dediği televizyonu çalınmıştı, konunun basında yer almasının ardından çalınan televizyon çöp poşetinin içerisinde evin önüne bırakıldı.

Sivas'ta Pulur Mahallesi 3. Sokak'ta bulunan 2 katlı müstakil ikamette yalnız yaşayan 57 yaşındaki Gürsel Karataş’ın evine giren hırsız girdi. Hırsız, eşi 2 yıl önce vefat eden ve yalnız yaşayan Karataş’ın “Tek arkadaşımdı” dediği televizyonunu çalarak kayıplara karıştı. Polis ekipleri, olayın şüphelisinin bulunması için çalışma başlattı. Hırsızın ve televizyonun bulunması için çalışmalar sürerken, televizyon bir çöp poşetinin içerisinde evin yakınlarına bırakıldı.

Çaldığı lüks otomobili geri bırakan hırsız tutuklandı

Karataş, evinin çevresinde televizyonu bulması üzerine durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, televizyon üzerinde parmak izi çalışması yaptı. Olayın, şüphelisi B.E. ekiplerin çalışmaları neticesinde yakalanarak polis merkezi amirliğine götürüldü.

“ARKADAŞ GELDİ”

Gürsel Karataş, tek arkadaşı olan televizyonunun geri geldiği için mutlu olduğunu belirterek, “Dışarı hava almaya çıktım. Birde baktım şüphelendiğim çocuk arka tarafa doğru gidiyor. Peşinden gideyim dedim. Biraz ileri gittim. Türbenin arkasına baktığımda televizyon dayalı olarak orada duruyordu. Oraya bırakmış. Bir liranda kaybolsa insan üzülüyor. İster, istemez mutluyum. Arkadaş geldi” dedi.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 2
  • Cenk 1 yıl önce Şikayet Et
    Vicdanli hirsizmis
    Cevapla
  • Ah yalnızlık !.. 1 yıl önce Şikayet Et
    Bunu ancak yalnız yaşayanlar anlar !..
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Dünya devleri Tesla ve Mercedes'ten Togg atağı!
Fuat Oktay'a iftira! Veysel Filiz'in CHP'lilerle çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı