Bakan Varank, 'Bu çok bilmişe cevap vereceğim' deyip Altaylı'yı rezil etti

Gönüllü olduğu yerli aşıda ilk dozu olan Bakan Varank, bakanlar önceden aşılanan grup içinde olduğu için bu duruma şaşırdığını söyleyen Altaylı'ya yanıt verdi.

Bakan Varank, 'Bu çok bilmişe cevap vereceğim' deyip Altaylı'yı rezil etti
Bakan Varank, 'Bu çok bilmişe cevap vereceğim' deyip Altaylı'yı rezil etti
GİRİŞ 18.04.2021 14:45 GÜNCELLEME 18.04.2021 14:57
Bu Habere 411 Yorum Yapılmış

Gazeteci Fatih Altaylı, bugünkü 'Önlemler ve Gebelik' başlıklı yazısının bir bölümünde, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın TÜBİTAK Kovid-19 Türkiye Platformu çatısı altında çalışmaları süren VLP temelli aşının insan denemelerinin Faz-1 aşaması çerçevesinde ilk doz aşıyı olmasına değindi.

"Doğrusu şaşırdım çünkü bildiğimiz kadarı ile bakanlar daha önce aşılanan grup içindeydiler" diyen Altaylı, "Bakan Varank bu hakkını kullanmadı ve şimdiye dek aşı olmadı ise ilginç. Yok eğer aşısını oldu ise şimdi başka bir aşı çalışmasına denek olması mümkün değil, doğru da değil. Çünkü daha önce aşı olmuş olmak Faz 1 çalışmasını bozacak bir durum" ifadelerini kullandı. 

Yerli aşı olan Bakan Varank'tan yan etki açıklaması

'BU ÇOK BİLMİŞE CEVAP VERECEĞİM'

Varank da T24 sitesinin konuya dair haberini alıntılayıp "Her lüzumsuzluğa cevap vermem ama gönüllülerin aklını karıştırmak isteyen bu çok bilmişe cevap vereceğim. 30 Ocak 2020’de aşı geliştirmek isteyen hocalarıma başardıklarında gönüllü olacağıma söz verdim. O günden beri aşı yaptırmadan bekledim, yerli vlp aşı faz-1 gönüllüsü oldum" yanıtı verdi.

ETİKETLER
yerli aşı
YAZDIR
YORUMLAR 411
 • Hayati Kaya 2 hafta önce Şikayet Et
  Bu fatih altaylı gibilere cevap versen kendini adam yerine koyuyor., Cevap vermesen yalanları tahribat yapıyor., Aslında bunlara köklü bir çözüm gerekiyor., da., Yinede ya sabır., diyoruz., Aynı fabrikanın ürünü gibiler., hepsinde kişilik ve kan bozukluğu var
  Cevapla
 • ayhan 2 hafta önce Şikayet Et
  Rezil mezil olmaz,habertürk bunları seçerek topluyor.Adamlara yeterki hükümete çamur at deyin.Seksen kalıba giriyorlar hemen.
  Cevapla
 • Cavit 2 hafta önce Şikayet Et
  Iyi isleri yazmazlar,bunlar herseyi bildigini zandederler ama
  Cevapla
 • Hasan doğru 2 hafta önce Şikayet Et
  Muhalefetin hiç eksiği, hatası, yanlışı yokmu. Hainliği apaçık meydanda. Gerçek dürüst gazeteci isen, bu iftiraları atacağına, bir günde muhalefetin bu yanlış gidişatı hakkında yazda görelim adammısın.
  Cevapla
 • Budun 2 hafta önce Şikayet Et
  Levent kirca!! Altayliyi rezil etti yerin dibine soktu adam hala medya utanmadan konusuyor
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan'dan Merkel'le önemli görüşme
Uğur Şahin koronavirüs pandemisinin sona ereceği tarihi açıkladı