İBB'de 'ibadete' fişleme dönemi!

İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, CHP’li İBB yönetiminin Cuma namazına gidenleri fişlediğini açıkladı.

İBB'de 'ibadete' fişleme dönemi!
İBB'de 'ibadete' fişleme dönemi!
GİRİŞ 20.04.2021 13:46 GÜNCELLEME 20.04.2021 15:08
Bu Habere 121 Yorum Yapılmış

Göreve gelir gelmez binlerce İBB çalışanının işine son veren yeni İBB yönetimi, yeni bir skandala daha imza attı.

Cuma günleri Cuma namazı kılmaya gitmek isteyenlere izin vermeyen İBB Yönetimi,  kendilerince bir çıkış yolu bularak bu kişilere ‘İbadet İzin Talep Formu’ imzalatmaya başladı.

İKNA ODALARI MI GELİYOR?

CHP’li İBB yönetiminin bu uygulamasını fişleme olarak değerlendiren ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Bundan sonraki adımları da İBB'de ikna odaları kurmak olacak herhalde” diye tepki gösterdi.

Göksu sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

“CHP'li İBB Yönetimi Cuma namazına giden personelini fişlemeye başlamış. Anlaşılan o özledikleri tek parti dönemini İBB'de yaşatacaklar. Artık bundan sonraki adımları da İBB'de ikna odaları kurmak olacak herhalde.”

Göksu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı İbadet İzin Talep Formu’nu da paylaştı. Söz konusu formda; “İzinli saatlerimin hafta içi mesai saatlerime ilave edilerek mesai kaybına yol açmayacak şekilde Cuma namazı için gerekli iznin verilmesi için gereğini arz ederim” ifadelerinin altında personelin, TC Kimlik numarası, adresi, telefon ve sicil numarası da yer alıyor. 

İBB'de fişleme dönemi.

"İŞTE HİÇ DEĞİŞMEYEN BASKICI CHP ZİHNİYETİ"

AK Parti Grup Başkanvekili Av.M.Emin AKBAŞOĞLU Türkiye Bayrağı'da karara tepki göstererek, "CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde ahlaksızlık eğitimi zorunlu ancak Cuma Namazı'na gitmek yazılı izne tabi. İşte hiç değişmeyen baskıcı CHP zihniyeti... Yazıklar olsun!.." dedi.

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 121
 • 3437 2 yıl önce Şikayet Et
  Ben artık eminim bu eko kesin Rum tohumu
  Cevapla
 • Haber 2 yıl önce Şikayet Et
  Ekreme destek veren TGRT televizyonu ve o meşhur akşam haber programında ekremi yere göğe sigdiramayan bu aralar da CHP li Mansuru ön plana çıkaran haber spikeri ne gelsin öyleyse
  Cevapla
 • Bitlisli 2 yıl önce Şikayet Et
  4500 kusur Cammi kapatan parti değilmi başka ne beklersiniz.
  Cevapla
 • halil 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu utanç İstanbul'a yeter.
  Cevapla
 • halıcı 2 yıl önce Şikayet Et
  bu musakka ekremin trabzondan köylüsü bir arkadaşım var. ekrem için islamla sorunu olmayan hatta gayet iyi bir müslüman olduğunu söylemişti. ekremin bu tarz haberlerini onla paylaşıp buna ne diyeceksin diye sorunca hala inanmıyor. çok ilginç adamlar gerçekten
  Cevapla
 • kaya 2 yıl önce Şikayet Et
  arkadaşında rumlardan kalma olmasın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kandil uzlaşısı CHP listesinde yer aldı! Öcalan sloganı atan isim ilk sırada...
İstanbul'da kırmızı ette 3 ayrı tarife! Fiyatlar da semtten semte değişiyor