Silifke'de Rus çocuk kayboldu

Mersin’in Silifke ilçesinde spor yapmak için evden çıkan ve bir daha haber alınamayan 16 yaşındaki Rus çocuk kayboldu. Polis arama çalışmalarına devam ediyor.

Silifke'de Rus çocuk kayboldu
Silifke'de Rus çocuk kayboldu
GİRİŞ 21.04.2021 09:46 GÜNCELLEME 21.04.2021 09:46

Mersin’in Silifke ilçesinde spor yapmak için evden çıkan ve bir daha haber alınamayan 16 yaşındaki Rus çocuk için arama çalışması başlatıldı.

Akkuyu Nükleer Santrali'nde çalışan ve Taşucu Mahallesi'nde ikamet eden mühendis Anatoliy Doroshenko ve eşi Anna Doroshenko, 19 Nisan günü evden spor yapmak için çıkan 16 yaşındaki çocukları Mikhail Doroshenko'nun kaybolduğunu, komşularının desteğiyle yaptıkları aramalardan sonuç alamadıklarını belirterek Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğüne başvurdu. 

Mikhail Doroshenko’nun bulunması için polis ekiplerinin başlattığı arama çalışmaları devam ediyor.

Anatoliy ve Anna Doroshenko çifti, “Aile olarak çok iyi anlaşırız. Herhangi bir olumsuz durumumuz olmadı. Çocuğumuz zaman zaman spor yapar, sonrasında eve gelirdi. Çocuğumuz sosyal bir çocuk değil, içine kapalı biri. Türkiye’de beraber takıldığı bir sosyal çevresi yok. Çocuğumuzu görenlerin lütfen bize veya polise bildirmelerini rica ediyoruz” dediler.

KAYNAK: İHA
ETİKETLER
kayıp
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Mehmet Acet yazdı: Akşener, adaylıktan vazgeçmiş değil!
'Made in Sakarya' imzalı kaynak ve döküm malzemeler 110 ülkeye gönderiliyor