Tolga Ağar'dan Sedat Peker'in iddialarına yalanlama

Tolga Ağar'dan suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarına yalanlama geldi.

Tolga Ağar'dan Sedat Peker'in iddialarına yalanlama
Tolga Ağar'dan Sedat Peker'in iddialarına yalanlama
GİRİŞ 07.05.2021 12:41 GÜNCELLEME 07.05.2021 12:45
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, kaçak olarak yurt dışında bulunan suç örgütü lideri Sedat Peker'in kendisine yönelik iddialarıyla ilgili, "Hangi karanlık hesaplar için bu şeref ve itibar suikastına giriştiğinin açığa çıkması için hukuk işlemleri başlatacağım. Şahsıma yönelik iftiraları reddediyorum" dedi

Elazığ Milletvekili Ağar, suç örgütü lideri Sedat Peker'in sosyal medyada yer alan ve kendisini hedef alan iddialarıyla ilgili Twitter'daki hesabından yazılı açıklamasını paylaştı. Kendisi ve ailesi hakkındaki iddiaları yalanlayan Tolga Ağar, şunları kaydetti:

"Uzun süredir yurt dışında kaçak yaşadığı anlaşılan suç örgütü mensubu S.P. isimli kişi tarafından şahsıma yönelik iftiraları reddediyorum. Hangi karanlık hesaplar için bu şeref ve itibar suikastına giriştiğinin açığa çıkması için hukuk işlemleri başlatacağım. Şaibe yaratarak, ima yoluyla beni suçlamaya çalıştığı adı geçen gazeteciyi tanımam. Konu adli makamlarca soruşturulmuş ve hukuki süreç tamamlanmıştır. Konunun şahsımla uzaktan yakından ilgisi bulunmamaktadır. Buradaki kurnazlık, siyasi husumet içeresinde olunan çevrelerin iftirasına destek vereceği ümididir. Daha düne kadar kendisine hakaret ederek itibarsız şahıs muamelesi yapanların, amaç siyasette malzeme olarak kullanma olunca, konu ile ilgili hiçbir araştırma, soruşturma lüzumu görmeksizin, hevesle üzerine atlamalarını derin bir üzüntü ile karşılıyorum. Kendi siyasi hesaplarına suç örgütü mensubunun beyanlarını dayanak yapmaya çalışanları kamuoyu vicdanına havale ediyorum. Türkiye'de herkes herkesi tanır, bilir ve değerlendirir. 'Tezyif müzeyyifin kadri ile mütenasiptir' yani 'Hakaret, hakaret edenin gücü ve kişiliği ile orantılıdır."

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR 9
 • Ayhan Birol 6 ay önce Şikayet Et
  Ey iman edenler, eğer bir fasık, (harama ve yalana meyilli şahıslar, oluşumlar ve yayın organları) size bir haber getirip (verirse), onu 'etraflıca araştırın' (her anlatılana hemen inanıp kanmayın) . Yoksa bilmeden (ve yanlış yönlendirme sonucu), bir kavme (ve kesime) kötülükle sataşıp (haklarına tecavüz etmiş duruma düşersiniz) de ardından bu işlediklerinize pişman oluverirsiniz.
  Cevapla
 • Vatandaş 6 ay önce Şikayet Et
  Bakıyorumda hükümete karşı algı yapmak için Fetöcü ler dolmuş buraya. Ama milleti eskisi gibi Vatan, Millet, Islam diyerek Allah'ın izniyle kandıramayacaksınız. Birkaç hain ve çıkarcılar hariç.
  Cevapla
 • mmcz 6 ay önce Şikayet Et
  iftira olduğunu nereden biliyorsunuz,belkide doğruları anlatıyor.
  Cevapla
 • ccc 6 ay önce Şikayet Et
  gerçekler acıdır
  Cevapla
 • capcup 6 ay önce Şikayet Et
  Mehmet ağar içişleri bakanlığına mı getiriliyor?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika... Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca'dan 5 maddelik açıklama
Başkan Erdoğan paylaştı: Milletimizi bu vesayetçi zihniyetin insafına bırakmayacağız...