Athena Gökhan, Kanal İstanbul iddiasından geri adım attı

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, Marmara Denizi'nde görülen müsilaj (deniz salyası) sorunundan hükümeti sorumlu tuttuğu, "Kanal İstanbul için bu bir oyun" açıklamasının "ironi" olduğunu ifade etti.

Athena Gökhan, Kanal İstanbul iddiasından geri adım attı
Athena Gökhan, Kanal İstanbul iddiasından geri adım attı
GİRİŞ 11.06.2021 06:01 GÜNCELLEME 11.06.2021 18:09
Bu Habere 152 Yorum Yapılmış

Paylaşımlarıyla sık sık gündemi meşgul eden "Athena Gökhan" lakaplı şarkıcı Gökhan Özoğuz, son olarak, müsilaj (deniz salyası) konusunda attığı tweet ile adından söz ettirdi.

Marmara Denizi'ni saran deniz salyasının Kanal İstanbul nedeniyle ortaya çıkarıldığını iddia eden Gökhan Özoğuz, "Hayatımızda ilk defa deniz salyası diye bir şey duyduk. Bu salya ne oldu da bir anda çıktı ortaya da Kanal İstanbul bunun ilacı denmeye başlandı? Bu Boğaz'da yalandan gemiyi karaya çarptırıp, gördün mü bak Boğaz'dan gemi kaza yapıyor filmiyle aynı gibi bir şey mi yine? Yalanınız batsın" ifadelerini kullanmıştı.

Söz konusu paylaşım nedeniyle alay konusu olan Özoğuz, saatler sonra yaptığı yeni açıklamada, espri yaptığını belirterek çark etti.

İroni yaptığını ifade eden şarkıcı, "Ya Ne olacaktı. Sayın Bakan Karaismailoğlunun "#Kanalİstanbul #denizsalyası nı bitirecek" açıklamasına tabiki bu mantıkla yorum yapılır. Ayna tutmak iyidir. İroni iyi çapari yapar" paylaşımını yaptı.

ETİKETLER
Gökhan özoğuz
YAZDIR
YORUMLAR 152
 • Cafer 4 ay önce Şikayet Et
  Anlaşılan sanattan artık para kazanamıyor sağa sola saldırıyor 2,5 sene önce atık su artma tesisinin temel atma işine gerek yok diye iptal eden ekoya hiç toz kondurmuyor.
  Cevapla
 • ayhan 4 ay önce Şikayet Et
  Bunun haberi çıktıkça iyice midem bulanır oldu.Adam bu kadar mı nemalandığı yere sadık olur görmüş olduk.Ama bu tiplere bakınca bizim cenahtaki nankörler gözümün önüne geliyor ki ağzımdan çıkanı ve aklımdan geçeni varın siz yorumlayın
  Cevapla
 • Fenerbahçe 4 ay önce Şikayet Et
  deniz salyasını bugüne kadar hiç duymamış olman senin cahilliğin
  Cevapla
 • mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  Ne güzel yalanlarınla milleti kandırıyorsun. Diyemiyorsun değil mi? i.oğlu geldi ilk defa denizsalyası diye birşey duyduk. Kanalistanbul 5 yıldır var zaten. yalancı seni. Arkadaşlar dikkat edin Google android twetter facebook gibi sosyal medyalar hep chpnin kötü haberlerini yayınlıyor. Akpartinin hiçbir şeyini yayınlamayarak amerika ülkemizde seçimlere müdahale ediyorlar.
  Cevapla
 • Doğrucu Davut 4 ay önce Şikayet Et
  Afedersiniz ama lağıma düşse lağım kabul etmez bunu. Onun İçin ne söylediğinin pek önemi yok.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yargıtay'dan dikkat çeken karar: Vasıflı işçi, asgari ücretle çalıştırılamaz
Temel Karamollaoğlu'ndan tuhaf çıkış: Ben de Mercedes kullanıyorum