Başkan Erdoğan, Türk Kızılay'ın kuruluş yıl dönümünü kutladı

Başkan Erdoğan, 11 Haziran Türk Kızılay'ın kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Genel Başkan Kerem Kınık'a mesaj gönderdi.

Başkan Erdoğan, Türk Kızılay'ın kuruluş yıl dönümünü kutladı
Başkan Erdoğan, Türk Kızılay'ın kuruluş yıl dönümünü kutladı
GİRİŞ 11.06.2021 18:17 GÜNCELLEME 11.06.2021 20:24
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Afet örgütlenmesinden kan bağışına, uluslararası yardımlardan sosyal faaliyetlere, göç ve mülteci çalışmalarından ilk yardıma kadar geniş bir yelpazede insanların zor zamanlarında yanında olan Türk Kızılay'ın dünyaya model olan hizmetleriyle iftihar ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan, Türk Kızılay'ın kuruluş yıl dönümünü kutladı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Erdoğan, 11 Haziran Türk Kızılay'ın kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Genel Başkan Kerem Kınık'a mesaj gönderdi.

Türk Kızılay'ın milletin merhamet, şefkat ve dayanışma hasletlerinin sembolü olduğunu belirten Erdoğan, şunları kaydetti:

"Türk Kızılay'ın kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum. Afet örgütlenmesinden kan bağışına, uluslararası yardımlardan sosyal faaliyetlere, göç ve mülteci çalışmalarından ilk yardıma kadar geniş bir yelpazede insanların zor zamanlarında yanında olan Türk Kızılay'ın dünyaya model olan hizmetleriyle iftihar ediyoruz.

Dokunduğu hayatları iyileştirmeyi ve insanlığa hizmette ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi sürdüreceğine inandığım Türk Kızılay'ın tüm mensuplarını ve gönüllülerini en kalbi duygularımla selamlıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum."

KAYNAK: AA
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Bozkurt 1 hafta önce Şikayet Et
    Rabbim bu ülke için yapmiş olduğunuz hizmetleri kabul etsin , İçerden dişardan düşmanlarınıza karşi rabbim yar ve yardımcınız olsun . Biz razıyız , rabbim de razı olsun sizden sayın cumhurbaşkanım
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Altın kapana sıkıştı sert düşüş gelebilir! Herkes o rakamı bekliyor
Bakan Koca'dan Fatih Portakal'ın yüzünü kızartacak açıklama! Resmen başladı