Müslüman çocuklara korkunç tuzak! İstanbul'un göbeğinde LGBTİ sapkınlığı

Yurt dışından aldığı fonlarla İstanbul'un göbeğinde Müslüman çocukları hedef alan Tarlabaşı Toplum Merkezi, Türk, Kürt, Arap ve Roman çocuklara LGBTİ sapkınlığı ve PKK propagandası yapıyor.

Müslüman çocuklara korkunç tuzak! İstanbul'un göbeğinde LGBTİ sapkınlığı
Müslüman çocuklara korkunç tuzak! İstanbul'un göbeğinde LGBTİ sapkınlığı
GİRİŞ 25.06.2021 10:26 GÜNCELLEME 25.06.2021 21:18
Bu Habere 19 Yorum Yapılmış

Küresel çete LGBTİ+ kirli ve sapkın projelerini tüm dünyada uygulamaya devam ediyor. Bilhassa Müslüman çocukları hedef seçen LGBTi+’nin tuzaklarına her gün bir yenisi ekleniyor.

Sinemadan dizilere, kitaplardan müziğe, kıyafetlerden sosyal medyaya her alanda eşcinsellik propagandasına rastlanan LGBT’i+yi empoze eden Tarlabaşı Toplum Merkezi çalışmalarında Suriyeli ve Türk çocuklarına sapkınlık aşılıyor.

27 Haziran’da ‘LGBTi+ çocuklar’ başlığıyla program hazırlayan merkez yıllardır zehir saçıyor. 8 Mart Dünya Kadınlar gününde yaptıkları yürüyüşte utanç verici müstehcen pankartlar açan ve ahlakdışı çizimleriyle tanınan C.S., merkezin kurucularından biri olarak çocuklara eğitim veriyor. Kobane olaylarında çocuklara çıkarttırdığı dergide PKK propagandası yapan ve HDP ile işbirliği içinde olan merkez, Arap, Türk ve Roman çocuklara, gençlere ve kadınlara Kürtçe öğretiyor.

KİM BUNLAR? AMAÇLARI NE? 

2006 yılında kurulan Tarlabaşı Toplum Merkezi’yle, sapkınlıklarıyla bilinen ‘Beraberce Derneği’, KAOS GL gibi LGBTİ+ dernekler de ortak çalışıyor, programlar düzenliyor. Sosyal medyadaki LGBTi+ hesaplar tarafından da desteklenen merkez, çocuklarla birlikte çıkardığı ‘Parlayan Çocuklar’ adlı dergide LGBTi+ ve PKK propagandası yapıyor, erkek çocuklarını etek giymeye, prenses olmaya teşvik ediyor.

ÇOCUK DERGİSİNDE PKK PROPOGANDASI 

2014 yılında daha sonra İçişleri Bakanlığı tarafından genel güvenlik, asayiş ve kamu düzenini korumak amacıyla milli güvenliğe tehdit oluşturduğu tespit edildiği gerekçesiyle kapatılan ‘Kürt Enstitüsü’ işbirliği ile Kürtçe eğitimi veren merkezin bir diğer destekçisi de HDP Beyoğlu teşkilatı. Tarlabaşı Toplum Merkezi’nin ‘Parlayan Çocuklar’ adlı dergisinde ‘Kobane Konuşmaları’ yazısında çocukların ağzından PKK/PYD propagandası yapılırken burada da karşımıza C.S. adı çıkıyor.  

SAPIKLIK DİZ BOYU 

2015’te Fransız Kültür Merkezi’nde "LGBT Hakları için Farkındalık Projesi" kapsamında yapılan programa katılan Tarlabaşı Toplum Merkezi kurucularından LGBTİ+ savunucusu C.S. de “Yetişkin Heteronormativiteye Çocuk Bakışı” başlıklı bir konuşma yapmış.

Tarlabaşı Toplum Merkezi’nde küçücük çocukların, gençlerin okuması için kütüphanelere KAOS GL’nin desteğiyle ‘Biseksüel’,  ‘Cinsellik Queer Güç’, ‘AIDS’li iğne’, Yaşlı LGBTİ+ler ve diğer LGBTi+ kitapları yer alıyor. Reşit olmayan çocuklara da sözde eğ Büyükelçiliği, Sivil Toplum İçin Destek Vakfı, UNDP, IBM, EMpower, Consulate General of Sweeden ve SABANCI Vakfı, ICC, FES, Alman Uluslarası İşbirliği Kurumu(GIZ) desteklerken Tarlabaşı Toplum Merkezi’nin bağlı bulunduğu AçıkAçık’ın yönetim kurulunda ise Koç Üniversitesi, ÖRAV, Greenpeace, İstanbul Bilgi Üniversitesi gibi bilindik isim ve kuruluşlar yer alıyor.

KAYNAK: MİLAT / ÖZLEM DOĞAN

YORUMLAR 19
 • Abdulkerim 2 yıl önce Şikayet Et
  Yasaklansın... yasaklanmazsa biz halk , vatandaş olarak en güçlü şekilde tepki gösterelim yasaklayalım, yoksa Allah bizide helak eder, belalar musibetler bitmez.
  Cevapla
 • Mete TÜRK 2 yıl önce Şikayet Et
  LGBT denen rezilliğin tamamen yasaklanması gerekir. Burası Türk ve Müslüman memleketi. Herkes ayağını denk alsın.
  Cevapla
 • hakan 2 yıl önce Şikayet Et
  ceza yok caydırıcılık yok toplumdan tepki yok ne olacaktı ya sapıklar iyice azıtacak Devlet bu saçmalıklara adam akıllı ceza vermeli AB veya sapık grupların stk ların tepkisinden korkmadan müdahele etmeli
  Cevapla
 • zekeriya 2 yıl önce Şikayet Et
  Derhal kapatilmali. Böyle bir seye nasil izin verilebilir, Allah dan hic mi kormuyor izin verenler. En büyük günahlardan olan ve hayvanlarin bile yapmadigi bir seyi yapan insanlar kesinlikle hastadirlar ve tedavi görmeleri gerekir. Hic bir matiga uymayan bu hareketler kesinlikle önlenmeli. Heleki cocuklarimizaa yaklasanlar hapse atilmali.
  Cevapla
 • murat 2 yıl önce Şikayet Et
  hdp ve benzeri partilere ve,insanlara the end
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bakan Şimşek'ten vergi açıklaması: TBMM'ye sunulacak
Adam çekilen kıyma makinesi Müge Anlı programına getirildi