Emniyet Müdürleri kararnamesi yayınlandı! Birçok ilin Emniyet Müdürü değişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla, Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı.

Emniyet Müdürleri kararnamesi yayınlandı! Birçok ilin Emniyet Müdürü değişti
Emniyet Müdürleri kararnamesi yayınlandı! Birçok ilin Emniyet Müdürü değişti
GİRİŞ 07.07.2021 03:39 GÜNCELLEME 07.07.2021 03:41
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla, Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, birçok ilin Emniyet Müdürü değişti.

33 İLİN EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Cumhurbaşkanlığı kararıyla 33 ilin Emniyet Müdürü değişti. İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın Diyarbakır Emniyet Müdürlüğüne getirilirken, Diyarbakır Emniyet Müdürü Şükrü Yaman ise Avusturya Viyan İçişleri müşavirliğine atandı. Kararnameyle birlikte 27 yurtdışı misyonuna da İçişleri Müşaviri ataması yapıldı.

Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi, Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayınlanan kararnameyle 33 ilin Emniyet Müdürü değişti. 27 yurtdışı misyonuna da İçişleri Müşaviri atandı. Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre İzmir ve Diyarbakır başta olmak üzere, Afyonkarahisar, Amasya, Bartın, Bitlis, Bolu, Çankırı, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Iğdır, Isparta, Kırıkkale, Konya, Kilis, Mersin, Niğde, Siirt, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Yalova, Zonguldak, Hakkari ve Van Emniyet Müdürleri değişti.

İZMİR EMNİYET MÜDÜRÜ DİYARBAKIR MÜDÜRÜ OLDU

Diyarbakır Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, Avusturya Viyana İçişleri Müşaviri olarak atandı. İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın ise Diyarbakır Emniyet Müdürlüğüne getirildi. Aşkın'dan boşalan koltuğa ise Mersin Emniyet Müdürü Mehmet Şahne geldi. Eski İstihbarat Daire Başkanlığı görevini yürüten Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç ise Konya Emniyet Müdürlüğüne atandı.

ETİKETLER
SON DAKİKA
YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Ferhat EREN 2 ay önce Şikayet Et
  Allah yar ve yardımcıları olsun
  Cevapla
 • Adanalı 2 ay önce Şikayet Et
  Hayırlı olsun
  Cevapla
 • Hüseyin 2 ay önce Şikayet Et
  Hayırlı uğurlu olsun
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Durum vahim: Fabrikaların önü sıfır araç dolu ama satamıyorlar!
Osman Çakmak: Falcao, Van Persie gelince milyonlar geliyor