Kılıçdaroğlu'na eski CHP'liden nokta atışı

Memleket Partisi Aydın İl Başkanı Cavit Yenipazarlı, CHP’li Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın, “CHP’nin cumhurbaşkanı adayı uluslararası karar vericilerin işaret edeceği birisi olacak” sözlerini değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu'na eski CHP'liden nokta atışı
Kılıçdaroğlu'na eski CHP'liden nokta atışı
GİRİŞ 24.07.2021 01:01 GÜNCELLEME 24.07.2021 01:09
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

Memleket Partisi Aydın İl Başkanı Cavit Yenipazarlı, CHP’li Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın, “CHP’nin cumhurbaşkanı adayı uluslararası karar vericilerin işaret edeceği birisi olacak” sözlerini değerlendirdi. Kaset kumpasının ardından Deniz Baykal’ın yerine Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin genel başkanı olmasını hatırlatan Yenipazarlı, “Projeyle gelen projeyle gider” dedi.

CHP’li Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın yaptığı açıklama gündeme bomba gibi düştü. Katıldığı televizyon kanalında CHP’nin cumhurbaşkanı adayının kim olacağı sorusuyla ilgili Savaş, “Cumhurbaşkanı adayı sadece başarı ve birikimle olmuyor. Ulusal ve uluslararası karar vericilerin işaret edeceği bir insanı yapacaklar" itirafında bulundu.

Memleket Partisi Aydın İl Başkanı Cavit Yenipazarlı, CHP’li Savaş’ın sözlerini değerlendirdi. Yenipazarlı, “Bunu belediye başkanı söylüyor. Eğer bunu parti meclis üyesi birisi söyleseydi o zaman ona verecek bir cevap çoktu. Bir belediye başkanının söylediğine bizim cevap vermemiz doğru değil” dedi.

“KILIÇDAROĞLU’NUN DENİZ BAYKAL’IN YERİNE GELMESİ PROJEDİR”

Yenipazarlı, “CHP içerisinde bu tarz zihniyette olan insanların varlığını nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna, “Kılıçdaroğlu böyle bir projeyle eğer varsa sonuçta bu gerçekleşecektir diye düşünüyorum. Daha önce de söyledim. Kılıçdaroğlu’nun Deniz Baykal’ın yerine gelmesi bir projedir. Projeyle gelen projeyle gider” yanıtını verdi.

“Kılıçdaroğlu’nu genel başkanlığa bir projeyle getiren güçler Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı olması için de bir proje yürütürler şeklinde mi algılamalıyız” sorusu için Yenipazarlı, “Tabii öyle yaparlar” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR 15
 • Sihaha 1 yıl önce Şikayet Et
  Utanan CHP li var mı?
  Cevapla
 • Anakje 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunları gorupte halâ utanmayan varsa onun yüzünde essek derisi vardir
  Cevapla
 • Doğan 1 yıl önce Şikayet Et
  Kendi belediye başkanının itiraf ettiğini dile getirirsen sus yandaş der sustururlar. Adam farklı birşey dememiş ki malumun ilanı işte.
  Cevapla
 • Gürbüz 1 yıl önce Şikayet Et
  Yüce Allah'tan dileğim,bu kıçtaroğlu çok fena bir şekilde rezil olup chp nin başından defolup gitmesidir.Gerçi onda utanacak yüz de yok ya.. Deniz Baykal'ı rezil bir şekilde alaşşağı edip koltuğa oturandan ne beklenir.
  Cevapla
 • Alparlan türkoğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  BU ülkeye hırsız biri lazım dürüst le olamıyor mesala mesala ülkeyi yöneten yada bir gece de sayım yapılırken kaçan lar
  Cevapla
 • Ali üçüncü 1 yıl önce Şikayet Et
  Herkesin çok ama çok iyi bildiği bir proje.
  Cevapla
 • Bülent demir 1 yıl önce Şikayet Et
  Demekki yanılmadık, burdan yönetilmiyor. Bunu anlamayan chp'li olsun :))
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İmamoğlu yapmadığı metroyu da sahiplendi - Ekim gazete manşetleri
Macron boğazlı kazak giydi! Önerileri alay konusu oldu