Fazıl Say'dan Gezi kalkışmasına beste, 'Help Turkey'e güfte! Son skandalı pes dedirtti

FETÖ'nün hain Gezi kalkışmasına destek için Almanya'da Gezi besteleriyle konser veren Fazıl Say bu defa uluslararası manipülasyon eseri 'Help Turkey' kampanyasıyla Türkiye'yi aşağılayıp 'Seçim yetmez, iktidar değişmeli!' dedi.

Fazıl Say'dan Gezi kalkışmasına beste, 'Help Turkey'e güfte! Son skandalı pes dedirtti
Fazıl Say'dan Gezi kalkışmasına beste, 'Help Turkey'e güfte! Son skandalı pes dedirtti
GİRİŞ 03.08.2021 15:10 GÜNCELLEME 03.08.2021 16:09
Bu Habere 373 Yorum Yapılmış

Fazıl Say, uluslararası camiada yangınlarla mücadele konusunda Türkiye’nin “aciz" olduğu algısını oluşturmak için başlatılan “Help Turkey” (Türkiye’ye yardım edin) akımına destek oldu.

SAY: BİZ TERKEDİLMİŞ TOPLUMUZ

"Biz terkedilmiş bir toplumuz." diye twitine başlayan Say "İyice anladık. Uluslararası yardım çağrısından başka çare kalmadığını hepimiz görüyoruz. Ormanlarımız yanıyor. Bir türlü söndürülemiyor." sözleriyle devleti adeta aşağıladı.

"İKTİDAR DERHAL DEĞİŞMELİ"

Hızını alamayan Say yaşanan zorlu mücadelede birlik olma çağrısı yapmak yerine provokasyona girişerek "Bizde ise; erken seçim olmalı, iktidar derhal değişmeli, çağdaş bir anlayışla  güzel memleketimize sahip çıkılmalı." ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 373
 • Adem Hakan 1 ay önce Şikayet Et
  Müziğin dehası diye arkası kaldırılan, kendi ülkesinin itibari söz konusu olunca fransız kalması düşük kalite hain ruhlu ve olmayan haysiyetini bestelese belki chdp seçim sloganları olur.
  Cevapla
 • darbeci demokrat! 1 ay önce Şikayet Et
  tıynet değişmiyor. noçağdaş medeniyetsizler bunlar. seçim yetmez ne demek? bunu söylemek suç olmalı. sizi kim terkettiyse onun yanına gidin.
  Cevapla
 • Sakaryalı 1 ay önce Şikayet Et
  Oldu.. iki-üç çapulcu istedi diye Türkiye'yi CHP zihniyetine, FETÖ'ye vs diğer ne kadar benzer yapı varsa, onlara teslim edecektik biz de.. Avucunuzu yalarsınız.. Ölene kadar TÜRKİYE.. Ölene kadar R. Tayyip Erdoğan inşaallah.. Allah başkanımızın yardımcısı olsun.. Onu ve güzel vatanımızı hainlerden muhafaza eylesin.. Amin.
  Cevapla
 • ertan 1 ay önce Şikayet Et
  bunları hala yaşatan devlet ne yapmak istiyor
  Cevapla
 • İsminiz...... 1 ay önce Şikayet Et
  Ne o sen mi geçecen
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Casuslar yerli helikopteri böyle hedefe koymuş: T-70'i ortadan kaldırmalıyız
Son dakika: Meteoroloji 'yön değiştirdi' diyerek uyardı!