Ali Erbaş, KKTC Din İşleri Başkanı Ünsal’ı kabul etti

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Din İşleri Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ünsal’ı kabul etti.

Ali Erbaş, KKTC Din İşleri Başkanı Ünsal’ı kabul etti
Ali Erbaş, KKTC Din İşleri Başkanı Ünsal’ı kabul etti
GİRİŞ 24.08.2021 17:13 GÜNCELLEME 24.08.2021 17:13

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Din İşleri Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ünsal’ı kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Ünsal’a çalışmalarında başarılar diledi. Kabulde, Diyanet İşleri Başkanlığı Dış ilişkiler Genel Müdürü Erdal Atalay da hazır bulundu.

"MADDİ VE MANEVİ HER ZAMAN YANINIZDAYIZ"

Başkan Erbaş, Hala Sultan’ın diyarında Din-i Mübin-i İslam’a hizmet etmenin çok önemli bir lütuf olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“Cenab-ı Allah amel defterinize sadaka-i cariye olarak yazsın inşallah. Oralarda gençlerimizle, aile ve çocuklarımızla ilgili yapılması gereken pek çok hizmet var. Sizlere çok dua ediyoruz. Maddi ve manevi her zaman yanınızdayız inşallah.”

"ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ"

Din İşleri Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ünsal ise her zaman Türkiye’yi yanlarında hissettiklerini ifade ederek “İnşallah ülkemizi ve sizleri mahcup etmeden elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” dedi. 

KAYNAK: İHA
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Renault duyurdu: Bursa'da 4 yeni model üretilecek!
Bakan Fahrettin Koca'dan sağlıkta provokasyonların adresi TTB'ye tepki