Firari FETÖ'cü Ekrem Dumanlı'dan Kılıçdaroğlu'na KHK teşekkürü

Firari FETÖ'cü Ekrem Dumanlı, iktidara gelmesi halinde 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ihraç edilen KHK’lılara göreve iade sözü veren Kılıçdaroğlu'na teşekkür etti.

Firari FETÖ'cü Ekrem Dumanlı'dan Kılıçdaroğlu'na KHK teşekkürü
Firari FETÖ'cü Ekrem Dumanlı'dan Kılıçdaroğlu'na KHK teşekkürü
GİRİŞ 21.09.2021 23:28 GÜNCELLEME 21.09.2021 23:54
Bu Habere 30 Yorum Yapılmış

CHP, KHK’lılarla yaptığı toplantılarda ihraç edilen FETÖ’cülere yeniden yargılama garantisi vermiş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da 15 Temmuz darbe girişimi sonrası kamudan KHK ile ihraç edilen FETÖ’cülere görevlerine iade edileceği sözünü vermişti.

FETÖ'DEN CHP'YE TEŞEKKÜR

CHP'nin KHK teminatı sonrası kaçak FETÖ’cüler umutlarını Kılıçdaroğlu’na bağlamış durumda. Çeşitli suçlardan aranan firari FETÖ'cü Ekrem Dumanlı, yayımladığı videoda CHP liderine teşekkür etti.

"SÖZ VERDİ ALKIŞLANMALI"

FETÖ'cü Dumanlı, "Kemal Bey'in yaptığını ayakta alkışlamak lazım. Çok doğru. Sözüm sözdür KHK'yla atılanları işine iade edeceğim diyor" ifadelerini kullandı.

UMUTLARI KILIÇDAROĞLU

FETÖ firarisi Adem Yavuz Arslan da sosyal medyadan “Kılıçdaroğlu sonunda Erdoğan rejiminin dengesini bozacak bir çıkış yaptı. KHK’lılar ve aileleri önümüzdeki seçimin belirleyicisi olacak” mesajını paylaşarak Kılıçdaroğlu'ndan beklenti içinde olduklarını ifade etmişti.

YORUMLAR 30
 • Kemal 2 yıl önce Şikayet Et
  Oy için düşülen hallere bakın, peki bu da yalan çıksa fetöcüler, verdiği oyami pişman olsun, verilen söze mi pişman olsun.
  Cevapla
 • Behlüldane 2 yıl önce Şikayet Et
  Birileri hala Pensilvanya şarlatan hırsızının siyasi ayağınımı arıyor İşte uzakta aramaya gerek yok
  Cevapla
 • Veysel 2 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar kadar alçak insanlar yok .bunlar şeytanla bile anlaşırlar
  Cevapla
 • Levent. 2 yıl önce Şikayet Et
  Bir ekleme yapayım kiminleki zaten kardeşim.yinede sözünüz maksadına ulaştı.
  Cevapla
 • belde 2 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar gelirse bir günde bu ülkeyi ABD ye ve uşaklarına teslim ederler. iktidara gelmek için uçan kuşa bile haber gönderiyorlar. önce milletten icazet alın, milletin adamı olun. CIA nın adamları ile yürüyenler milletten cevabını alacak.
  Cevapla
 • belde 2 yıl önce Şikayet Et
  yahu adamın hain olduğu neredeyse tescillenmiş, sen diyorsun ki ben yeniden yargılama hakkı verecem. o zaman tüm suçluları salıverin gitsin. bunlar neyin adaletini savunuyor anlaşılır değil.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İsrail’in Hudeyde Saldırısı ve Hatırlattıkları
Son iki yılda 4 bin 269 köpek saldırısı kayıtlara geçti