Başkan Erdoğan talimat vermişti! Kesin çözüm için harekete geçildi

Son dakika haberi: Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Türkiye'nin dört bir yayına dağılan AK Partili milletvekilleri vatandaşın nabzını tuttu.

Başkan Erdoğan talimat vermişti! Kesin çözüm için harekete geçildi
Başkan Erdoğan talimat vermişti! Kesin çözüm için harekete geçildi
GİRİŞ 26.09.2021 07:45 GÜNCELLEME 26.09.2021 07:50
Bu Habere 77 Yorum Yapılmış

Yalan ve dedikodu konusunda kantarın topuzunu kaçıran muhalefetin ortamın zehirlemesinden rahatsızlık var. AK Parti de bunun önlenmesi için harekete geçmeye hazırlanıyor.

Pandemi nedeniyle vatandaşla eskisi kadar sık bir araya gelemeyen AK Partili milletvekilleri, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla TBMM'nin kapanması ile birlikte Türkiye'nin dört bir yanına dağıldı. Vatandaşı dinleyen ve yerinde tespitler yapan milletvekilleri bunları parti genel merkezine iletiyor. TBMM'nin açılması ile birlikte vatandaşın beklentilerinin giderilmesi, sorunların çözülmesi için bir dizi önlem devreye sokulacak.

YALAN VE DEDİKODU EN ÖNEMLİ SORUN OLDU

Milletvekillerinin en önemli tespitleri, muhalefetin illerde ve sosyal medya aracılığı ile başlattığı karalama kampanyaları, yalan ve dedikodular ile ortamı çok fazla zehirlemesi oldu. "Biz de bu yalan ve iftiralara yanıt vermekte gecikiyoruz. İnsanlar en uçuk şeylere bile inanabiliyor. Hızla yalanları ortaya çıkartıp büyümesini önleyecek bir sistem kurmalıyız" önerisi getirildi. Partinin önümüzdeki dönemde bu konuda çok daha hassas olacağı bildirildi. Teşkilatlar il ve ilçelerinde çıkan yalan ve dedikodular büyümeden yanıt verecek. Sosyal medya için de bir sistem kurulacak.

YEREL SORUNLARA ÇÖZÜM

Türkiye'nin büyük alt yapı yatırımlarını gerçekleştirip ülkenin bu konudaki sıkıntıları çözmesi sahaya da yansıdı. Yol, köprü, havaalanı gibi temel sorunlar çözüldüğü için daha mikro, yani yerel talepler geliyor. AK Parti'nin de önümüzdeki dönem politikalarını buna göre şekillendireceği belirtiliyor.

FİYATLARDAKİ YÜKSELİŞ

Fiyatları speküle ederek arttıranlara karşı mücadele başlatılırken vatandaşın önemli konularının başında bunun geldiği görüldü. Denetimlerin yanısıra çiftçinin girdi maliyetlerinin azaltılması, emekliler gibi kesimlerin sıkıntılarının giderilmesi için de bazı adımlar atılması bekleniyor.

KAYNAK: SABAH
YAZDIR
YORUMLAR 77
 • Gulay 4 hafta önce Şikayet Et
  2000 yılındaki fırsatçılar ile simdiki fırsatçılar ayni veya akrabasi. Kolay degil bozuk vicdanlari düzeltmek. Malesef toplumun ruhu degerleri inanclari cok bozulmus..
  Cevapla
 • Yeter artik 1 ay önce Şikayet Et
  13bin nufuslu yerde kira 1500 lira olmus yeter artik
  Cevapla
 • Adalet 4 hafta önce Şikayet Et
  Sizingibilere az bile
  Cevapla
 • Adalet 1 ay önce Şikayet Et
  Boşuna bir şey değişmez....
  Cevapla
 • Sehl 1 ay önce Şikayet Et
  Bu Fahiş fiyatlar haberleri ve beklentileri konusundaki en büyük korkum yapılan denetimler sonucunda göstermelik bir kaç ceza kesilerek vatandaşın gazının alınmasıdır. Unutma ey muktedir olanlar! Eğer devletin iki dudağı arasında olan elektrik, doğalgaz,akaryakıt.. vs. gibi kalemlerde fahiş fiyatlar düşürülmezse hiçbir yerde fiyat düşmez, göstermelik cezalardan sonra asıl o zaman göreceğiz tam fahiş fiyatları galiba...
  Cevapla
 • Vatandaş 1 ay önce Şikayet Et
  Adalet, suç ve ceza, hakim savcının keyfine zihniyetine göre davaların sonuçlanması. Suriyelilerin hastanede benim önüme geçmesi bunlar ne olacak peki.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Aliyev'den sıcak karşılama
Son dakika: Büyükelçi krizi sonrası çarpıcı açıklama; Bu hesaplaşma burada bitmedi