Korona hastası kadın "pes" dedirtti! Belediye otobüsünden polis zoruyla indirildi

Kocaeli ile İstanbul arasında sefer yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüse binen koronavirüs hastası bir kadın, sürücünün uyarısına rağmen araçtan inmeyince, perona gelen polis tarafından araçtan indirildi.

Korona hastası kadın "pes" dedirtti! Belediye otobüsünden polis zoruyla indirildi
Korona hastası kadın "pes" dedirtti! Belediye otobüsünden polis zoruyla indirildi
GİRİŞ 14.10.2021 10:12 GÜNCELLEME 14.10.2021 10:19
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Kocaeli ile İstanbul arasında sefer yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait 200 nolu belediye otobüsünün Kartal’daki peronunda, araca binen ve ismi öğrenilemeyen bir kadının ulaşım kartını okutmasının ardından HES kodunda koronavirüs hastası olduğu uyarısı çıktı.

Şoförün uyarısına rağmen kadının araçtan inmemesi üzerine, sürücü durumu açıklayarak araçtaki diğer yolcuları indirdi ve polise haber verdi. Perona gelen polis ekipleri, önce kadının ulaşım kartını tekrar okutmasını istedi. Otobüsteki cihazın yeniden uyarı vermesi üzerine kontrolde bulunan ekipler, kadının son 3 gündür koronavirüs hastası olduğunu belirledi. Otobüsten indirilen kadın hakkında karantina kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle işlem yapıldı. Peronda bekleyen yolcular ise başka bir otobüsle Kocaeli’ye getirilirken, koronavirüs hastasının bindiği araç dezenfekte edildi.

 

KAYNAK: DHA
YORUMLAR 3
 • Gökhan 2 yıl önce Şikayet Et
  kendimize saygımız yok başkasına bari olsun millete niye bulaştırma niyetindesin. Hepsi kadın birde böylelerinin nedense
  Cevapla
 • mtdrgn 2 yıl önce Şikayet Et
  peki neden bu tür olayları çıkaranlar hep kadın?
  Cevapla
 • ...... 2 yıl önce Şikayet Et
  Ne uyuz insanlar var
  Cevapla
DİĞER HABERLER
PKK marşı ile halay çekmişlerdi: "Ölürüm Türkiyem" dinletildi
'Kaçak elektrik hakkımız' deyip direğe çıktılar