Ayağa kalkmadılar diye çalışanlarına dayak atan patrona ceza

İstanbul Beşiktaş'ta bir eğlence mekanında 4 çalışanını ayağa kalkmadıkları gerekçesiyle döven işyeri sahibi Şahin Şeker'in 10,5 yıla kadar hapsi istendi.

GİRİŞ 27.10.2021 19:58 GÜNCELLEME 27.10.2021 19:59
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

İstanbul 47. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki 4. duruşmaya katılmayan sanık Şahin Şeker ile müştekileri, avukatları temsil etti. Söz alan müşteki avukatlarından Çağdaş Çelik, mevcut delillere göre sanığın yüklenen suçları işlediğinin ortaya çıktığını dile getirerek, cezalandırılmasını talep etti. Esasa ilişkin görüşü sorulan cumhuriyet savcısı, mütalaasının hazır olduğunu belirterek, mahkemeye sundu.

"HEPİNİZİ ÖLDÜRTÜRÜM" DİYE TEHDİT ETMİŞTİ

Mütalaada, olay tarihi 12 Nisan 2019'da, sanık Şahin Şeker'in, mülk sahibi olduğu Beşiktaş'taki eğlence mekanına geldiği ve çalışanlarıyla arasında tartışma başladığı aktarılarak, sanığın müştekilere yönelik, "Hepinizi öldürtürüm." şeklinde tehdit ettiği ve hakaret içerikli sözler söylediği, darbettiği kaydedildi.

Esas hakkındaki mütalaada, sanık Şahin Şeker'in, 4 müştekiye karşı "darp", "tehdit" ve "hakaret" suçlarından 2,5 yıldan 10,5 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

Mahkeme, mütalaaya karşı beyanda bulunmak üzere sanık avukatlarına süre vererek duruşmayı erteledi.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 1
  • Deli Dumrul 1 ay önce Şikayet Et
    Adalet sistemimizden bir film yapılsa, kesin oscar kazanır.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
ODD Başkanı açıkladı: ÖTV'de yeni matrah güncellemesi gelebilir
Bakan Koca açıkladı! Evlilik öncesi SMA taraması zorunlu hale geliyor