Evine giderken saldırıya uğramıştı: Ayşegül'den acı haber

Kocaeli'de Afgan uyruklu A.M.’nin takip edip cinsel istismarda bulunmaya çalıştığı, direnince de başına taşla vurarak ağır yaraladığı Ayşegül Aydın, 12 Temmuz'dan bu yana tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Evine giderken saldırıya uğramıştı: Ayşegül'den acı haber
Evine giderken saldırıya uğramıştı: Ayşegül'den acı haber
GİRİŞ 22.11.2021 06:21 GÜNCELLEME 23.11.2021 19:17
Bu Habere 21 Yorum Yapılmış

Kocaeli'de, 12 Temmuz günü Afganistan uyruklu A.M.'nin (20) cinsel istismar girişiminde bulunup yaraladığı Ayşegül Aydın (16), tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Evine giderken saldırıya uğramıştı: Ayşegül'den acı haber

Olay, Gebze ilçesinde 12 Temmuz günü meydana geldi. Dershaneden eve dönen Ayşegül Aydın, kendisini takip eden Afganistan uyruklu A.M. tarafından ağaçlık alana sürüklenerek cinsel istismara uğradı. A.M., kendisine direnen Aydın'ı boğazından sıkıp, başından yaraladıktan sonra yol kenarına taşıdı.

Yoldan geçenlerin görüp ihbar etmesiyle bölgeye gelen sağlık ekibi, Ayşegül Aydın’ı hastaneye kaldırdı. Olayla ilgili sürdürülen soruşturma kapsamında yakalanan A.M., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Başına aldığı darbeyle yaralanan Ayşegül Aydın ise Gebze’deki özel bir hastanede yoğun bakıma alındı. Ayşegül Aydın gece saatlerinde hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Ayşegül’ün iyileşmesini umutla bekleyen Şükran ve Metin Aydın çifti büyük üzüntü yaşadı. Ayşegül'ün yoğun bakımdaki tedavisi süresince hep yanında olan Metin Aydın, kızının ölümü nedeniyle çok üzüntülü olduğunu, cenaze ile ilgili hazırlıkları yaptıklarını söyledi.Metin Aydın'ın geçen ay yoğun bakımda kızıyla görüşürken, "Tatlım benim, güzel kızım, canım yavrum benim, bir tanem benim, kara gözlüm” diyerek severken, kendisini görünce duygulanan kızına, "Ağlama yavrum iyi olacaksın” dediği anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülenmişti.

Evine giderken saldırıya uğramıştı: Ayşegül'den acı haber

YORUMLAR 21
 • Hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  Dersinden güzelce çıkıp evinin yolunu tutuyorsun, gelecekte ki hayatın için güzel güzel hayaller kuruyorsun ama ülkeye kaçak yollarla giren ne idüğü belirsiz adi bir Afgan’ın iğrenç saldırısı yüzünden bütün hayallerinden ve hayatından oluyorsun. Ne idüğü belirsiz insanların bu ülkeye girmesine göz yuman, savunan herkesin de dolaylı olarak bu olayda sorumluluğu var. İnşallah bu kızcağız için de vicdanınız vardır. Allah rahmet eylesin, yakınlarına da sabır versin. Artık yeter bu ülkeye bunca yabancıyı doldurduğunuz. Halk istemiyor işte. Yarın referandum olsa vallahi de billahi de çıkacak sonuç belli
  Cevapla
 • Hakim 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya arkadaş kendi insanımızın iti kopugu bitmiyor. Birde elin afgani Suriyelisi vs ile uğraşıyoruz. Yazıktır günahtır şu gencecik canlara
  Cevapla
 • Yatırım Hesap 1 yıl önce Şikayet Et
  kısas yok ki adaletten söz edelim...
  Cevapla
 • mms 1 yıl önce Şikayet Et
  bu mahluk yaşamamalı...
  Cevapla
 • Mustafa Egemen 1 yıl önce Şikayet Et
  Cenab-ı Allah Ayşegül'e rahmet eylesin. İnanıyoruz ki Ayşegül şehit hükmündedir. Mekanı cennet olsun. Katil içinse kısasa kısas uygulansın.
  Cevapla
 • Hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  Hiç uğraşmasınlar versinler Taliban’ın eline defolsun gitsin. Yeter artık be biz bunca iğrençliğe katlanmak zorunda değiliz. Bu ülke mülteci ambarı değil.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İmzalar atıldı! Krizi bitirecek anlaşma! Türkiye'den ilk açıklama
Tekerlekli sandalyeyle geldi yürüyerek gitti (5 Aralık 2022 Günün Önemli Gelişmeleri)