'Her şeyi itfaiyeye bırakmamak lazım' dedi ve ayet yazılı çerçeve ile dua etti

Antalya'da yangın çıkan binanın penceresinden ayet yazılı çerçeve ile dua eden kadın, "Bu çerçeveyi daha önceki yangınlara da tuttum. Benim inancım, etkili olduğu yönünde. Her şeyi itfaiyeye bırakmamak lazım" dedi.

'Her şeyi itfaiyeye bırakmamak lazım' dedi ve ayet yazılı çerçeve ile dua etti
'Her şeyi itfaiyeye bırakmamak lazım' dedi ve ayet yazılı çerçeve ile dua etti
GİRİŞ 16.01.2022 16:37 GÜNCELLEME 16.01.2022 16:40

Antalya'da yangın çıkan dairenin alt katında oturan kadın, içinde ayet yazılı çerçeveyi pencereden alevlere doğru tutup dua etti. İtfaiye ekipleri alevleri söndürürken, adını açıklamak istemeyen kadın "Bu  çerçeveyi daha önceki yangınlara da tuttum. Benim inancım, etkili olduğu yönünde. Her şeyi itfaiyeye bırakmamak lazım" dedi.

Yangın, saat 14.00 sıralarında Muratpaşa ilçesi, Altındağ Mahallesi, 15 Sokak'taki 5 katlı apartmanın 4'üncü katında meydana geldi. Daireden duman çıktığını gören mahalleli, itfaiyeye haber verdi.

İtfaiye ekipleri alevleri söndürürken, adını açıklamak istemeyen kadın dua etti.

Kısa sürede adrese gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait itfaiye ekipleri, içinde kimsenin olmadığı eve kapısını açarak girip, yangına müdahale etti. Mahalleli alevleri izlerken, yanan evin alt katındaki dairenin penceresinden çıkan bir kadın, elinde tuttuğu ayet yazılı çerçeveyi alevlerin yükseldiği noktaya doğru tutup, dua etti. Yangın, itfaiye ekiplerce kısa sürede söndürüldü.

Antalya'da korkutan yangın.

'KORKTUĞUM İÇİN DUAYI GÖSTERDİM'

Daha sonra gazetecilere içinde ayet yazılı çerçeveyi gösteren ve adının açıklanmasını istemeyen kadın "Bu çerçeveyi daha önceki yangınlara da tuttum. Benim inancım, etkili olduğu yönünde. Kendime göre yangının hafiflediğini hissettim. Her şeyi itfaiyeye bırakmamak lazım. Çok panik oldum ve korktuğum için pencereden duayı gösterdim" dedi.

KAYNAK: DHA
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İsrail'den Hamas itirafı: Yok edilemez!
Türkiye'nin yeraltında bekleyen 5 bin ton altını yaklaşık 300 milyar dolar değerinde