Bakan Soylu net konuştu: Bizi sınamasın! Fesinizi kafanıza ters giydiririm

Türkiye'nin etrafının karıştırılmak istendiğini söyleyen Bakan Soylu, "Hadi, oluştur terör koridorunu da görelim. Bu milletin gücünü kimse sınamasın. Türkiye'nin gücünü kimse sınamasın, sınayanın fesini kafasına ters giydiririm" dedi.

GİRİŞ 17.01.2022 05:59 GÜNCELLEME 17.01.2022 09:07
Bu Habere 71 Yorum Yapılmış

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Türkiye'nin etrafının karıştırılmak istendiğini söyleyen Bakan Soylu, "Etrafımızı karıştırıyorlar. Ama Erdoğan da çaktırmadan yapacağını yapıyor. Onlar bize hamle yapıyor, o da Doğu Akdeniz'e giriyor. Onlar bize hamle yapıyor, Libya'nın halkına milletine sahip çıkıyor" diye konuştu.

Türkiye atabileceği bütün adımları attığını ifade eden Bakan Soylu, "Orada terör koridoru oluşturmaya çalışıyorlar, biz de ona güzel bir cevap veriyoruz. Afrin'e giriyoruz, Cerablus'a, Azez'e, Elbab'a, Marez'e girdik mi? Resulayn'a, Tel Abyad'a girdik mi? Hadi bakalım oluştur terör koridorunu da görelim. Bu milletin gücünü kimse sınamasın. Türkiye'nin gücünü kimse sınamasın, sınayanın fesini kafasına ters giydiririm" dedi.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 71
 • Cumali 1 yıl önce Şikayet Et
  ŞBK ABD iade ediliyor
  Cevapla
 • Vatan 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal bakanım
  Cevapla
 • Vatsn 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal bakanım
  Cevapla
 • Vatsn 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal bakanım
  Cevapla
 • ÖNCE VATAN 1 yıl önce Şikayet Et
  senin allahına kitabına kurban allah böyle dürüst şerefli namuslu vatanperver kişileri başımızdan eksik etmesin allah namusum şerefim üzerine deyip verdikleri sözleri yerine getiremedikleri kişilerden allah korusun ve allah onlara nasip etmesin bu ülkeyi yönetmeye
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İsrail savaşı bitirme şartını açıkladı! Hamas'a resmen ilettiler
Türkiye ve Yunanistan anlaştı! Mutabakat imzalandı!