Aşı zorunluluğuna karşı olanlardan balonlu eylem

Aşı, maske, HES kodu ve PCR testi zorunluluğuna karşıt olduklarını belirten Plandemi Büyük Buluşma Platformu'ndan bir grup, balonlu eylem yaptı.

Aşı zorunluluğuna karşı olanlardan balonlu eylem
Aşı zorunluluğuna karşı olanlardan balonlu eylem
GİRİŞ 20.02.2022 19:13 GÜNCELLEME 20.02.2022 19:13
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Platform adına açıklama yapan Ali Osman Önder, "Biz aşı dayatmasına karşıyız, biz PCR dayatmasına karşıyız, biz HES kodu dayatmasına karşıyız" dedi. Açıklamanın ardından platform üyeleri, ellerindeki beyaz balonları havaya bıraktı.

Plandemi Büyük Buluşma Platformu'ndan yaklaşık 50 kişilik bir grup, Saraçhane'deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) binasının yakınında toplandı. Grup, "Maske, mesafe hepsi hikaye", "İnsanlık için elele" yazılı pankartlar açtı. Grup adına basın açıklaması yapan Ali Osman Önder, "Biz aşı karşıtı değiliz, isteyen istediği kadar fıçı fıçı aşı olabilir. Biz aşı dayatmasına karşıyız, biz PCR dayatmasına karşıyız, biz HES kodu dayatmasına karşıyız" dedi. Önder, siyasilerin maskesiz, etrafındakilerin ise maskeli olduğunu öne sürerek maskesiz olarak toplu taşımaya binmek istediklerini belirtti.

HES kodunun dijital kölelik sistemine bir adım olarak niteleyen Önder, Bill Gates tarafından fonlanan bir sistem olduğunu ileri sürdü. 2023 yılına kadar deri altı çiplerinin uygulamaya geçileceğini iddia eden Önder, küresel planların dijital barkodluk sistemiyle devam ettiğini belirterek "Biz bu uygulamaların kölesi değiliz, köle olmayacağız. Biz insanız" dedi. Platform üyeleri "Küresel faşizme hayır" şeklinde slogan attı. açıklamanın ardından grup üyeleri, havaya beyaz balonlar uçurdular. 

KAYNAK: DHA
YORUMLAR 3
 • av. deniz44 2 yıl önce Şikayet Et
  Medyaya ve sürüye biar etmeyen bu mücezzeh şahsiyetlere helal olsun
  Cevapla
 • Mimar aydın 2 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun bu asrın bu sorgulayan düşünen yigitlerine.
  Cevapla
 • Volkan 2 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun Ali Osman kardeşime. Keşke milyonlar ayağa kalkıp bu zulme son versek
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin en zenginleri bu şehirde! İşte en zengin aileler
Moody's kararı sonrası büyük şaşkınlık! Türkiye sürpriz yaptı