Hırsız 'İhtiyacım olanı aldım' notu bırakarak, kıymalı yumurta yapıp, duş almış

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, Ramazan Bayramı tatili için memleketine giden Karademir ailesinin evine giren hırsızlık şüphelisi, "Sadece ihtiyacım olanı aldım. Allah size daha iyilerini versin" yazılı not bıraktı.

Hırsız 'İhtiyacım olanı aldım' notu bırakarak, kıymalı yumurta yapıp, duş almış
Hırsız 'İhtiyacım olanı aldım' notu bırakarak, kıymalı yumurta yapıp, duş almış
GİRİŞ 14.05.2022 10:38 GÜNCELLEME 14.05.2022 10:38
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Hırsızlık olayı, Pamukkale'nin Fatih Mahallesi'nde meydana geldi. Denizli'de yaşayan tekstil işçisi Levent Karademir, eşi ve 2 çocuğuyla Ramazan Bayramı'nda tatil için memleketleri Burdur'a gitti. Tatilden 8 Mayıs'ta dönen Karademir ailesi, 2 katlı evlerinin pencere ve kapılarının zorlandığını, eve hırsız girdiğini fark edip, polise bildirdi. Levent Karademir, polisle birlikte girdiği evde dolabın üzerinde "Sadece ihtiyacım olanı aldım. Allah size daha iyilerini versin" yazılı not kağıdını buldu. Evdeki eşyalarını kontrol eden Karademir, dizüstü bilgisayarı, iş kıyafetleri ve iç çamaşırları ile eşine ait kazakların çalındığını belirledi. Polis, evde parmak izi araştırması yaptı. Karademir, alt katı kontrol ettiğinde ise hırsızın kendisine kıymalı yumurta yapıp, duş da aldığını tespit etti. 

Evine giren hırsızdan şikayetçi olan Levent Karademir, "Tam olarak hırsızın eve ne zaman girdiğini bilmiyoruz ancak bayram tatilinde girmiş olabileceğini düşünüyoruz. Tatil dönüşü, evin halini görünce şok olduk. Kapıları ve pençeleri kırmış, Biz de eve polisle birlikte girdik. Bir de utanmadan not bırakmış, ihtiyacı olanları aldığını yazmış. Bilgisayar ve benim iş elbiselerimi sanki ihtiyacı gibi gösterip, çalmış. Bununla da yetinmemiş, alt katta tavada kıymalı yumurta yapıp bir güzel karnını doyurmuş. Duş da almış. Eve girdiğimizde temiz olan tavada yumurta lekeleri vardı. Temiz olan banyoyu da kirli bırakmış. Yüzsüzlüğün bu kadarı diyorum. Kendi eviymiş gibi keyifle hırsızlık yapıp bir de not bırakmış" diye konuştu. 

Hırsızlık olayından sonra çocuklarının tedirgin olduğunu dile getiren Karademir, "Daha önce evde tek başına kalabilen çocuklarım şimdi diğer odaya bile yalnız gidemez oldu. Psikolojileri bozuldu. Bari dizüstü bilgisayarımı geri getirsin çünkü içinde çocuklarımın, evliliğimizin 12 yıllık aile hatıralarımız vardı. Başka yerde yedekleri de yok. En çok hatıralarımızın çalınmasına üzülüyorum. Bilgisayarı geri getirirse şikayetimi geri alacağım" dedi

YORUMLAR 6
 • Vatandaş 3 gün önce Şikayet Et
  Bilgisayara ihtiyacı var demek birazda kıyafet adam profosynel biri muhtemelen birilerinden kaçıyor başka kıymetli eşyalarına dokunmamış..camları ve kapıları kırmasaymış iyiymiş
  Cevapla
 • TurcoBEY 3 gün önce Şikayet Et
  L&M deki Yavuz geldi aklıma :D
  Cevapla
 • Deli Yunus 3 gün önce Şikayet Et
  Namuslu haram yemeyen hırsızlarımızda var bu düttürü dünyada
  Cevapla
 • Misafir 3 gün önce Şikayet Et
  Hırsızlık bu memlekette suçmuymuş
  Cevapla
 • tımarcı yusuf 3 gün önce Şikayet Et
  bu Dünyada Misafir ligini bil.
  Cevapla
 • Gökhan 3 gün önce Şikayet Et
  Lavobo ve fayansları da mı hırsız kirletmiş. Pisliğe bak Allah aşkına
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
PKK'ya üst düzey darbe vuruldu! Sızmaya çalışan teröristler abluka altına alınıyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan taziye için Birleşik Arap Emirlikleri'nde