Yine köpek saldırısı! İki çocuk hastaneye kaldırıldı

Iğdır'da evlerinin bahçesinde oynarken sokak köpeklerinin saldırdığı Mehmet Emin Şişko ile (15) amcasının oğlu Kerim Şişko (16) hastanede tedaviye alındı.

Yine köpek saldırısı! İki çocuk hastaneye kaldırıldı
Yine köpek saldırısı! İki çocuk hastaneye kaldırıldı
GİRİŞ 22.05.2022 13:21 GÜNCELLEME 22.05.2022 13:21
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Özgür Mahallesi'ndeki müstakil evlerinin bahçesinde oynayan Mehmet Emin Şişko ile Kerim Şişko, sürü halinde yoldan geçen köpeklerin saldırısına uğradı. Çocukların çığlıkları üzerine bahçeye çıkan ev halkı sopalarla köpekleri kovaladı. Kanlar içinde kalan imi çocuk hastaneye götürüldü. Köpeklerin ısırdığı kol ve bacaklarına dikiş atılıp, kuduz aşısı yapılan kuzenler taburcu edildi.

Köpeklerin bahçede top oynadıkları sırada saldırdığını söyleyen Mehmet Emin Şişko, "Amcamın oğlu olan Kerim ile evimizin bahçesinde top oynuyorduk. Bahçe kapısı açıktı. 4-5 köpek içeri girip saldırmaya başladı. Biz korkup bağırmaya başladık. Evdekiler dışarı çıkıp onları kovaladı. Kol ve bacaklarımızı ısırdıklarında dişleri jilet gibi kesiyordu. Çok korktuk. Evde kimse olmasa bizi belki de öldürürlerdi. Mahallede sahipsiz köpek çok var. Bunların toplatılmasını istiyoruz" dedi.

KAYNAK: DHA
ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak
YORUMLAR 16
 • hakkı 2 ay önce Şikayet Et
  derhal belediyeye dava açma hakları var açsınlar efenim belediyelerin azcık parası gitmeye başlarsa bu sorun çözülür inş
  Cevapla
 • Vatann sever 2 ay önce Şikayet Et
  Belediye görevini yapmadı dava açın
  Cevapla
 • öneri 2 ay önce Şikayet Et
  Reis hangi belediye barınak yaptı hangisi köpekleri topladı sıkı takip etmen lazım. Yoksa hiç biri birşey yapmıyor. Termini öne çekin. 1 ay içinde barınaklara toplasın belediyeler.
  Cevapla
 • Nrc 2 ay önce Şikayet Et
  Şu kanunu değiştirin artık.
  Cevapla
 • alp 2 ay önce Şikayet Et
  insana saldıran uyutuldun bence.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türk devinden altın hamlesi! 780 kilo üretildi
Yeni model Batı'yı tahtından etti! Türkiye Afrika'ya damgasını vurdu