İki vali yardımcısı ile hukuk müşaviri FETÖ’den ihraç edildi

Karabük’te FETÖ'nün mülki idare yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma çerçevesinde iki vali yardımcısı ile hukuk müşaviri meslekten ihraç edildi.

İki vali yardımcısı ile hukuk müşaviri FETÖ’den ihraç edildi
İki vali yardımcısı ile hukuk müşaviri FETÖ’den ihraç edildi
GİRİŞ 01.08.2022 23:09 GÜNCELLEME 01.08.2022 23:10
Bu Habere 29 Yorum Yapılmış

Edinilen bilgiye göre, FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün mülki idare yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma tamamlandı.

Örgüt ile irtibat ve iltisaklı olduğu şüphesiyle Karabük Valiliğinde görevli Vali Yardımcısı Hüseyin D. ve Hukuk Müşaviri Numan Tahir Ş. ile açığa alınan eski Vali Yardımcısı Barbaros B. meslekten ihraç edildi.

Mehmet Küçükkahveci . Haber7.com - Gece Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Küçükkahveci .
YORUMLAR 29
 • Gerenimo 4 ay önce Şikayet Et
  Fetö Paralel devlet yapılanması, emperyal devletler sömürge ülkelerden ayrıldığı zaman devletin her kademesine eğittigi elemanları bırakıp bu devletleri kontrol etmeye devam ediyorlar kontrolden cıkmaya çalışan hükümet ve yönetici olursa darbe yapıyor veya kaos çıkarıp tehdit ediyorlar. Fetö türkiyede emperyal güçlerin maşası, aynı şekilde solcu kemalis geçinen kukla subay ve iş adamı kılıklı eperyal uşağı tüsiat var bu ülkede hangisi rüzgarı yakalarsa ülkeyi zorla yönetmek için aparatlarını kullanıyorlar uyanık olmak lazım.
  Cevapla
 • İsmail 4 ay önce Şikayet Et
  Fetöyü, sadece adalette, emniyette, askeriyede aramayın, fetö sağlıkta, üniversitelerde, vergi dairelerinde ve mal müdürlüklerinde.... Özellikle defterdarlık karı kontrol edin. Çünkü oradan aldıkları bilgilerle insanların servetlerinin üzerine çöküyorlardı. Defterdarlık personeli savcıya hakime polise göz kırpıyor onlarda anlaşırlarsa olay kapanıyor yoksa operasyon çekiyorlardı.
  Cevapla
 • Gerenimo 4 ay önce Şikayet Et
  Fetö hala aktif. Çalıştığım yerde bir komiser 6 ay açıkta kalmış polis merkezi amiri, yanınında fetöden eşleri ihraç olmuş idari büroda iki polis kafasına göre kendinden olmayanı dizayn ediyorlar, bahane hazır (işi bilmiyor uyumsuz asi vs) bunlar devlet içinde "kontrolsüz güç güç değildir" mantığıyla hareket ediyorlar. Diğer memurlar amirler kontrolsüz olduğu için etkileri yok. Allah bunları dolaştırıyor yoksa mücadele yok..
  Cevapla
 • aşikar 4 ay önce Şikayet Et
  fetönün geberdiği haberi yayılırsa o zaman dağılmaları hızlanır. fetönün yerine başka birini getirseler bile fetö kadar etkili olamaz. çünkü fetöcü haşhaşileri fetönün mehdi olduğuna inandırmışlar. eee mehdi iki tane gelmeyeceğine göre yerine geçecek kişiyi mehdi sayamayacaklar. böylece uydurma hikayelerle, rüyalarla, aptal yerine konulan haşhaşilerin dağılma süreci hızlanacaktır. bu durumu fetöyü yönetenlerde biliyor. o yüzden fetönün geberdiği haberini gizliyorlar. en azından haziran 2023 e kadar gizleme derdindeler. fetönün geberdiğini aşikar etmemiz lazım.
  Cevapla
 • Barbaros 4 ay önce Şikayet Et
  Fettoş gebersede peşinden gidenler caz geçmezler. Bunlar hain oldukları için o yola kafa koymuşlar bir kere. O alçağın yerine bir imam seçerler ve ellerinde ki kasetlerle şantaja devam eder bu namussuzlar.
  Cevapla
 • nasri 4 ay önce Şikayet Et
  Hakim ve savcılar arasındaki kriptolara acil el atılmalı.. ellerini kollarını sallayarak geziyorlar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
AB ülkeleri anlaştı! Fiyatları etkileyecek petrol kararı! Rusya: Kabul etmiyoruz
Kabe'de elektrikli araçla ibadet görüntüsüne ilahiyatçı yazar Adnan Şensoy açıklık getirdi