Bakan Yanık'tan "Başörtülü psikolog olamaz" diyen Prof. Dr. Üstün Dökmen'e tepki

Bakan Yanık "Başörtülü psikolog olamaz" diyen Prof. Dr. Üstün Dökmen'e "Ah bu ezberlerden hiç vazgeçmeyeceksiniz Üstün Bey! Ne bilimsel ne insani olan bu kaba ezberlerle ömrünüzü tükettiniz." sözleriyle tepki gösterdi.

GİRİŞ 14.08.2022 18:02 GÜNCELLEME 14.08.2022 18:05
Bu Habere 108 Yorum Yapılmış

Prof. Dr. Üstün Dökmen, konuk olduğu YouTube kanalında başörtülü kadınların psikolog, psikiyatr ve rehber öğretmen olmamaları gerektiğini savundu.

Dökmen'in skandal sözlerine tepki gösteren Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık "Ah bu ezberlerden hiç vazgeçmeyeceksiniz Üstün Bey! Ne bilimsel ne insani olan bu kaba ezberlerle ömrünüzü tükettiniz." ifadelerini kullandı.

Ramazan Yıldız Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Ramazan Yıldız

Editör Hakkında

1981 yılında Isparta'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar'da, lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamladı. Üniversitenin ardından bir süre özel sektörde araştırmacı, daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) farklı iştiraklerinde İngilizce öğretmeni, sosyolog ve idareci olarak çalıştı. İnternet haberciliğine ilk adımını 2015 yılında Türk Medya’da attı. 2020’de Haber7’de gece editörlüğüne başladı. Halen Haber7.com’da haber şefi olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 108
 • sinan 1 yıl önce Şikayet Et
  Kast sisteminden vazgeçemiyorlar... Beyaz Türk gibi hissetmek gericiliktir.
  Cevapla
 • Beki Şeker 1 yıl önce Şikayet Et
  bu adam öğretim üyesi olmaması gerekir.Çünkü bozguncudur.
  Cevapla
 • Velid 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu nasıl iflah olmaz hastalıklı bir kafadır? Bir yerden bastırsan başka bir yerden hortluyor. Derin bir çukur kazıp gömülecek. Üstün'e kireç Dökme operasyonu titizlikle uygulanacak. Belki dünya biraz rahatlar.
  Cevapla
 • aslan 1 yıl önce Şikayet Et
  bunlar çok okumuş ama boş okumuş bir ilmin sonu seni Allah a çıkarmıyorsa hayatı boşa harcamışsın demektir bu kafa değişmez al birini vur ötekine bu yüzdendirki bunun gibi boş kafalarla bir yerere varılmaz Allah bunları ıslah etsin ıslah olmuyorlarsa nasıl biliyorsa öyle yapsın.Unutulmamalıdırki Allah nurunu islamla tamamlayacaktır
  Cevapla
 • MERDOGAN 1 yıl önce Şikayet Et
  Adını Ahmet, Mehmet, Ali, Erol vs olarak değiştirip Türk vatandaşı yapılarak devlete yerleştirilen Yahudilerin soyundan bunlar. Yaşar Nuri'nin yerine ikame edilenlerden !
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
CHP'li Aytuğ Atıcı DEM'le ittifak yapılan yerleri saydı: Keşke daha çok yerde yapılsa
Fenerbahçe Mersin'de hata yapmadı! Derbiyi zirveden izleyecek