Bakan Yanık'tan "Başörtülü psikolog olamaz" diyen Prof. Dr. Üstün Dökmen'e tepki

Bakan Yanık "Başörtülü psikolog olamaz" diyen Prof. Dr. Üstün Dökmen'e "Ah bu ezberlerden hiç vazgeçmeyeceksiniz Üstün Bey! Ne bilimsel ne insani olan bu kaba ezberlerle ömrünüzü tükettiniz." sözleriyle tepki gösterdi.

GİRİŞ 14.08.2022 18:02 GÜNCELLEME 14.08.2022 18:05
Bu Habere 108 Yorum Yapılmış

Prof. Dr. Üstün Dökmen, konuk olduğu YouTube kanalında başörtülü kadınların psikolog, psikiyatr ve rehber öğretmen olmamaları gerektiğini savundu.

Dökmen'in skandal sözlerine tepki gösteren Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık "Ah bu ezberlerden hiç vazgeçmeyeceksiniz Üstün Bey! Ne bilimsel ne insani olan bu kaba ezberlerle ömrünüzü tükettiniz." ifadelerini kullandı.

Ramazan Yıldız Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Ramazan Yıldız
YORUMLAR 108
 • sinan 3 ay önce Şikayet Et
  Kast sisteminden vazgeçemiyorlar... Beyaz Türk gibi hissetmek gericiliktir.
  Cevapla
 • Beki Şeker 3 ay önce Şikayet Et
  bu adam öğretim üyesi olmaması gerekir.Çünkü bozguncudur.
  Cevapla
 • Velid 3 ay önce Şikayet Et
  Bu nasıl iflah olmaz hastalıklı bir kafadır? Bir yerden bastırsan başka bir yerden hortluyor. Derin bir çukur kazıp gömülecek. Üstün'e kireç Dökme operasyonu titizlikle uygulanacak. Belki dünya biraz rahatlar.
  Cevapla
 • aslan 3 ay önce Şikayet Et
  bunlar çok okumuş ama boş okumuş bir ilmin sonu seni Allah a çıkarmıyorsa hayatı boşa harcamışsın demektir bu kafa değişmez al birini vur ötekine bu yüzdendirki bunun gibi boş kafalarla bir yerere varılmaz Allah bunları ıslah etsin ıslah olmuyorlarsa nasıl biliyorsa öyle yapsın.Unutulmamalıdırki Allah nurunu islamla tamamlayacaktır
  Cevapla
 • MERDOGAN 3 ay önce Şikayet Et
  Adını Ahmet, Mehmet, Ali, Erol vs olarak değiştirip Türk vatandaşı yapılarak devlete yerleştirilen Yahudilerin soyundan bunlar. Yaşar Nuri'nin yerine ikame edilenlerden !
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Biden ve Macron'dan ortak açıklama: Putin'e flaş çağrı!
Suudi Arabistan'da bir ilk: İki yeni doğal gaz sahası keşfedildi!