Son dakika... Başkan Erdoğan'dan "Bir olduk, 21 olduk" paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin 21. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla sosyal medyadan mesaj paylaştı: Türkiye'ye hizmet davamızdan asla geri adım atmadık, atmayacağız. Nice yıllara…

Son dakika... Başkan Erdoğan'dan "Bir olduk, 21 olduk" paylaşımı
Son dakika... Başkan Erdoğan'dan "Bir olduk, 21 olduk" paylaşımı
GİRİŞ 14.08.2022 20:11 GÜNCELLEME 14.08.2022 21:26
Bu Habere 26 Yorum Yapılmış

Başkan Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "14 Ağustos 2001'de hangi heyecanla yola çıktıysak bugün de aynı heyecanı yüreğimizde taşıyoruz. Gönülleri fethetmek, kalpleri kazanmak için aynı kararlılıkla yolumuzda yürüyoruz. Türkiye'ye hizmet davamızdan asla geri adım atmadık, atmayacağız. Nice yıllara…" ifadelerini kullandı.

AYNI HEYECAN YÜREĞİMİZDE

2001'den bu yana aynı heyecanı taşıdıklarını belirten Erdoğan, "14 Ağustos 2001'de hangi heyecanla yola çıktıysak bugün de aynı heyecanı yüreğimizde taşıyoruz. Gönülleri fethetmek, kalpleri kazanmak için aynı kararlılıkla yolumuzda yürüyoruz" ifadelerini kullandı.

Ramazan Yıldız Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Ramazan Yıldız
YORUMLAR 26
 • tarafsız 1 ay önce Şikayet Et
  Ak partinin ilk iki dönemini arıyorum...
  Cevapla
 • Fatıma 1 ay önce Şikayet Et
  Başkanım sizi bizlere başkan olarak gönderen Allah a hamdolsun rabbim başımızda eksik etmesin senin ve dava arkadaşlarının yolu bahtı açık olsun
  Cevapla
 • 21 kabzımal 1 ay önce Şikayet Et
  Hal yasası ile ilgili bir hususta hükümeti uyarıyorum, lütfen dikkate alınsın. Menderesi de uyarmışlardı da dikkate almamıştı sonra ne oldu biliyorsunuz. Hazırlanan kanunda bir kişi birden fazla şirkete ortak olamaz gibi maddeler varmış. Bu kabzımallar kendi çocuğu ve akrabasına şirket kurduramaz mı hepsi kurdurur. Hazırlanana kanunda şe yaramaz. O zaman hükümet saçını yolar, şimdiden tedbir alınsın. tarım kredi şubeleri 4000 5000 adet olsun 1600 rakamı az.
  Cevapla
 • Kemal asik 1 ay önce Şikayet Et
  Iyide sayin cumhur baskanim bu nasil hizmet?sizi seven biri olarak öz elestiri yapmak istedim,ekonomi hala rayina oturmadi Euro, dolar aldi basini gitti akaryakit basta olmak üzere bütün ürünlere zam üstùne zam, bir cikiyor bir iniyor nakliyeciler kamyoncular ne yapacagini sasirdi,bu ekonomiyi ve kafasina göre zam yapanlari kim denetler? Savunmaya gelince ikitane göstermelik portatip altay tanki yaptiniz öylece duruyor hani seri üretimi nerede? vallahi böyle giderse fanatik tayipci ak partili olarak söylüyorum euro,dolar,akaryakit düsmezse ekonomi rayina oturup istikrara kavusmazsa bu sefer isiniz cok zor köylü besici bitme noktasina geldi.
  Cevapla
 • Türkiye 1 ay önce Şikayet Et
  21 de kalın dinlenin artık
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
AK Parti'den 84 milyona çağrı! Tarihe atılmış imza olacak...Herkes ekran başına
AK Parti MYK Toplantısı sona erdi: Barış umutları ötelendi