ATM önünde bulduğu paraları aldı, polis yakaladı

Hatay'da, ATM önünde bulduğu 35 bin lira ve 2 bin doları aldığı belirlenen S.K., polis ekiplerince yakalandı. S.K.'den geri alınan para, sahibine teslim edildi.

ATM önünde bulduğu paraları aldı, polis yakaladı
ATM önünde bulduğu paraları aldı, polis yakaladı
GİRİŞ 08.12.2022 16:51 GÜNCELLEME 08.12.2022 16:51

Samandağ ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi'ndeki ATM'nin önünde 35 bin lira ve 2 bin dolarını düşüren, ismi açıklanmayan kişi, polise başvurdu. Polis ekipleri, kamera kayıtlarını inceleyip, paranın ATM önünde düşürüldüğünü ve S.K.'nin aldığını tespit etti. 'Kaybolmuş veya hata sonucu ele geçirilmiş eşya üzerinde tasarruf suçu' üzerinden çalışma başlatan ekipler, şüpheliyi yakaladı. S.K.'den ele geçirilen paralar, alınarak sahibine teslim edildi

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Deprem bölgesine LGBTİ sızdı
Selçuk Bayraktar'dan tüyleri diken diken eden paylaşım: Gökten, karadan, denizden!