Kanadoğlu'nun da adını karıştırdılar

Bu sabah Ankara'dan başlayan şok dalgasının en son halkası Yargıtay Onursal Başsavcısı Sabih Kanadoğlu oldu. İddiaya göre arananlar arasında Kanadoğlu da var.

Kanadoğlu'nun da adını karıştırdılar
Kanadoğlu'nun da adını karıştırdılar
GİRİŞ 01.07.2008 23:00 GÜNCELLEME 01.07.2008 23:00
Bu Habere 22 Yorum Yapılmış

İddiaya göre Kanadoğlu da Ergenekon Operasyonu kapsamında aranıyor.

Geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanlığı seçiminde yaşanan krizi önceden tahmin ederek Anayasa Mahkemesi'nden 367 koşulu kararı çıkacağını söyleyen Kanadoğlu 367'nin mucidi olarak tanınıyor. 

 SON BİLGİ
Ergenekon soruşturma çerçevesinde arandığı iddia edilen Yargıtay onursal Başsavcısı Sabih Kanadoğlu’nun akşam saatlerinde şehir dışından Ankara'da bulunan evine geldiği ve dinlenmeye çekildiği öğrenildi.

YAZDIR
YORUMLAR 22
 • AbdullahŞevketÖZER 12 yıl önce Şikayet Et
  AdıDeğilASLI!. Bu adamın bu davada esas teşkil ettiği ile ilgili emareler çok ama hele bakalım...
  Cevapla
 • Metin Yazar 12 yıl önce Şikayet Et
  Martılara bütün simitler kurban olsun.Ergenekonculara ise simidimin bir susamını bile vermem.Zıkkımın pekini yesinler. Beni niye götürsünler! Ben Ergenekoncu değilim.Ben masumum.Ben normal bir Türk vatandaşıyım.Benim karanlık odalarda işim olmaz.Ben kimsenin arkasından fırıldak çevirmem. Ben kafayı idam sehpalarıyla,iplerle tanklarla bozmadım. Ben başbakanımı devirmek için çete kuranlardan Ayrıca "Neocon" ve onların türevlerinden nefret ederim. Ben kendimi kullandırmam.Ben...ben... ben bir narsistim. Bir narsist kimsenin kuklası olmaz :P
  Cevapla
 • buket akalın 12 yıl önce Şikayet Et
  Tahminlerimde yanılmadım. Yaşadığım bunca siyasi tecrübeye dayalı olarak,Uğur mumucuyu aha bir. çok olaylar.Sabih Kanadoğlu da yargının içinde yalnız bir tanesi diye tahmin etmiştimyine ortada.Ne olacak bu milletin hali bunlar milletinde devletinde başına bela.Asıl irticacı bunlar.Bu günde yine bir yorumumda yargının içinde de ergenekon vardır dedim.Kharolsun devlet ve millet düşmanları.
  Cevapla
 • mehmet say 12 yıl önce Şikayet Et
  farketmez. suçun kişiye göre tasnifi yapılabilir mi? yediyse bir halt çekecek cezasını general sav farketmez. duvardan tuğlalar çekildi artık gerekirse duvar çoker. adelet varsa herkese eşit tecelli etmeli.
  Cevapla
 • fatih kaya 12 yıl önce Şikayet Et
  işler çok daha derin de gibi. valla bu yakalanan yaratıklar işin sadece figüranları bence asıl büyükbaşları tutuklayamazlar italya yaptı ama bizde yapacak cesarette kimse yok olan ak partiye olacak eğer 16 milyon kişi oy verdiği partiye sahip çıkmazsa ak parti ergenekon leşinin altında kalır
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kadın polis 'Özgür Filistin' diye bağırdı, ülkede gündem oldu
Tuktae felaketi! Çok sayıda ölü ve kayıp var