Kahramanmaraş depremi sonrası 7 günlük milli yas ilan edildi

Son dakika haberi: Kahramanmaraş'taki deprem nedeniyle 7 günlük milli yas ilan edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararda, 12 Şubat Pazar günü güneşin batışına kadar bayrakların yarıya ineceği duyuruldu.

GİRİŞ 06.02.2023 20:39 GÜNCELLEME 06.02.2023 21:58
Bu Habere 50 Yorum Yapılmış

Son dakika haberi: Kahramanmaraş'taki deprem nedeniyle 7 günlük milli yas ilan edildi. Yas ilanı kararını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzaladı. 

Kararda, "6 Şubat 203 tarihinde ülkemizde meydana gelen depremler sebebiyle yedi gün süreyle milli yas ilan edilmesi ile bütün yurtta ve dış temsilciliklerimizde 12 Şubat 2023 Pazar günü güneşin batışına kadar bayrakların yarıya çekilmesi uygun görülmüştür" ifadelerine yer verildi. 

Peş peşe 7.7 ve 7.6'lık büyüklüğünde iki deprem: Vefat sayısında son durum!Peş peşe 7.7 ve 7.6'lık büyüklüğünde iki deprem: Vefat sayısında son durum!

İbrahim Can Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - İbrahim Can

Editör Hakkında

İbrahim Can, 1993'te İstanbul'da doğdu. İnternet haberciliği kariyerine 2011’de başladı. İki yıla yakın küçük ölçekli sitelerde çalıştıktan sonra, 2012'nin Ekim ayında yenisafak.com'a başladı. 6,5 yıl çalıştığı yenisafak.com'da Gündem, Eğitim, Hayat, Dünya, Spor ve Video kategorilerinde çalıştı. Bir süre akşam sorumluluğu yaptı. Son olarak Ana Sayfa Editörü oldu. 2019'un Haziran ayında Haber7'de Gündem Editörü olarak göreve başladı. Hem Haber7 hem de Yeni Şafak'ta kültür sanat, eğitim ve siyaset alanları başta olmak üzere birçok alanda özel haber, infografik ve video hazırladı. Hala Haber7'de Haber Şefi olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 50
 • Müdafa 1453 1 yıl önce Şikayet Et
  YÜCE ALLAH'IM, ülkemizde meydana büyük deprem felaketinde hayatını kaybedenlere rahmet eylesin kabirlerini nur mekanlarını Cennet eylesin enkaz altındaki insanlarımızın da hayırlısıyla bir an önce kurtarılması için yar ve yardımcıları olsun tüm güvenlik güçlerimizin insanlarımızın devletimizin yararlarımıza da şafi ismi ile acil şifalar nasip eylesin yar ve yardımcısı olsun herkesin devletimizin devletimizi yönetenlerin ihanet içinde olanlar ihanet söylemleri içerisinde olanlarda yerle yeksan eylesin inşallah.
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Gaziantep Hasan Celal Güzel Millet Bahçesinde yardımlar yetersiz kaldı çocuklar donmak üzere yetkilire duyurulur!!!(SOSYAL MECRALARDAN ULAŞTIRALIM ARKADAŞLAR)
  Cevapla
 • Ahmetyhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah mülletmizi devletimizi korusun ben Hataydan yazıyorum Allah rızası için dua eyleyin bizlere evlere giremiyoruz. Dışarısı soğuk ve yağmurlu arabası olan arabada olmayan binaların altlarında ne olur din kardeşlerimden tek isteğimiz bizler için dua etmeniz
  Cevapla
 • Adige 60 1 yıl önce Şikayet Et
  Aman ağzı olan konuşuyor irtibar etmeyin fox ve benzeri yayınları özelikle bunları iyi denetlemek gerek yalanlarını takip edip bunları çek etmek şart
  Cevapla
 • Birlik Zamanı 1 yıl önce Şikayet Et
  Deprem ŞEHİTLERİNE EL FATİHA
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
'Başıboş köpek lobisi'ne FETÖ taktiği!
Diplomatik kaynaklardan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Esad açıklaması! İddialar yalanlandı