Fatih Portakal'dan skandal sözler! YSK Başkanı Yener'i tehdit etti!

CHP'ye yakınlığıyla bilinen sunucu Fatih Portakal, uzun süredir muhalefetin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığı üzerinden yürüttüğü manipülasyona 'Erdoğan aday' açıklamasıyla son noktayı koyan YSK Başkanı Ahmet Yener'i tehdit etti.

GİRİŞ 31.03.2023 01:40 GÜNCELLEME 31.03.2023 17:28
Bu Habere 522 Yorum Yapılmış

14 Mayıs Cumhurbaşkanı seçimleri öncesi muhalefet ve yandaşlarının uzun süredir Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığı üzerinden yürüttüğü manipülasyona YSK Başkanı Ahmet Yener yaptığı 'Recep Tayyip Erdoğan adaydır' açıklamasıyla son noktayı koydu. Sözcü TV sunucusu Fatih Portakal'ın sunduğu ana haber programında 'Erdoğan adaydır' sözlerinden rahatsız olarak YSK Başkanı Ahmet Yener'i tehdit etti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ADAYLIĞINA MUHALEFETTEN İTİRAZ GELMİŞTİ

Uzun süredir muhalefet partileri ve başkanları tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alarak yürütülen sözde 'Üçüncü kez' aday olamaz manipülasyonları yürütülmüş ve Yüksek Seçim Kurulu'na Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığının iptali için başvuruda bulunmuştu. YSK Başkanı Yener, muhalefet cephesinin itirazlarına ilişkin yaptığı açıklamada, "Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylıklarına yönelik itirazların reddine karar verilmiş ve alfabetik olarak Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce, Recep Tayyip Erdoğan ve Sinan Oğan'ın kesin aday listesinde bulunduklarına karar verilmiş olup karar ilan edilmek üzere bugün Resmi Gazete'ye gönderilecektir." sözleriyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığını resmileştirdi.

Ahmet Yener

FATİH PORTAKAL YSK BAŞKANI YENER'İ TEHDİT ETTİ

Sözcü TV Ana Haber programı sunucusu Fatih Portakal, ana haber bülteninde yer alan YSK Başkanı Ahmet Yener'in açıklamalarına ilişkin yaptığı konuşmasında

"Bu seçimde en çok konuşulacak kurullardan bir tanesi Yüksek Seçim Kurulu'dur (YSK). Çünkü seçimin her şeyinden sorumlu. Seçim bitene ve resmi sonuçlar açıklanana kadar sorumlu olacak. A'sından Z'sine kadar tüm sorumluluk onda. Günlerdir konuşuyoruz Cumhurbaşkanı'nın diploması var mı, Cumhurbaşkanı aday olabilir mi, olamaz mı? Bugün YSK Başkanı itirazları gözden geçirip kararlar aldı. Ahmet Yener YSK Başkanı 'İsmi unutmayın, ismi unutmayın çok önemli bir isim, konuşulacak çünkü" diyerek Ahmet Yener'i hedef aldı.

Fatih Portakal'dan skandal sözler! YSK Başkanı Yener'i tehdit etti!

KAYNAK: HABER7
Muhammet Arif Güreli Haber7.com - Editör
Haber 7 - Muhammet Arif Güreli
YORUMLAR 522
 • Feride 2 ay önce Şikayet Et
  Seni allaha havale ediyorum.. bu dusnanlik kin nefret neye yarayacak.. cok kotusunuz..
  Cevapla
 • Fahri Özcan 2 ay önce Şikayet Et
  Bunlar kimin artıkları bu yaratıklar neden bu kadar Türkiye düşmanlığı yapıyor çünkü sahipleri öyle istiyor
  Cevapla
 • DERİN ANALİZ 2 ay önce Şikayet Et
  Bu tehdit,bu şantaj TCK göre suç teşkil etmiyor mu?
  Cevapla
 • DERİN ANALİZ 2 ay önce Şikayet Et
  Seni kim takar,senden kim korkar,geç bu teraneleri
  Cevapla
 • Karakartal 2 ay önce Şikayet Et
  Senin çapın ne de devletin görevlilerini tehdit ediyorsun, tasmani elinde tutanlara da bu devletin gücü yeter unutma. Ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız. Göreceğiz Allah'ın izniyle 14 Mayıs günü o suratlarınız nasıl düşüyor kuklalar sizi.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylama kesin sonuçları açıklandı!
Merkez Bankası'ndan kur korumalı mevduat için yeni karar