HÜDA PAR lideri Zekeriya Yapıcıoğlu depremzedelerle iftar yaptı: İyi Parti'ye geçmiş olsun

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Malatya'da düzenlenen iftar programına katıldı. Yapıcıoğlu İyi Parti'ye geçmiş olsun dileklerini iletti ve üç beş oy için tabanların kışkırtılmaması gerektiğini belirtti.

GİRİŞ 31.03.2023 22:07 GÜNCELLEME 31.03.2023 22:11
Bu Habere 29 Yorum Yapılmış

Zekeriya Yapıcıoğlu, Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı tarafından Battalgazi ilçesi Şehit Fevzi Mahallesi'nde kurulan aşevi ve yemekhanesinde Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen depremzedelerle iftar yapıp sohbet etti.

Yapıcıoğlu, burada gazetecilere, seçim gündeminin depremi ve depremden zarar görenleri unutturmaması gerektiğini söyledi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerden zarar gören Malatya'daki depremzedeleri ziyaret edip çalışmaları incelediklerini belirten Yapıcıoğlu, "Onları unutmadığımızı, unutmayacağımızı, seçim döneminde de bizim sürekli gündemimizin birinin deprem ve depremzede kardeşlerimiz olduğunu göstermek istedik. Şükürler olsun bugün gelinen aşamada depremin açtığı yaraların büyük kısmı sarılmış durumda, işler rutine binmiş, açıkta kalan vatandaşımız yok." dedi.

"3, 5 OY ARTIRACAĞIZ DİYE TABANLARIMIZI KIŞKIRTMAYA KİMSENİN HAKKI YOKTUR"

İyi Parti İstanbul İl Başkanlığına mermi isabet ettiğini hatırlatan Yapıcıoğlu, şöyle konuştu:

"Bu saldırıyı kınadığımızı dile getirmek istiyorum. İyi Parti'ye de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Ortamı provoke etmeye çalışan, vatandaşı birbirine karşı kışkırtıp kaotik bir ortam oluşturmaya çalışan kötü niyetli şer odaklarının tuzaklarına düşmememiz gerekir. Siyaset kurumuna da buradan çağrıda bulunmak istiyorum. Lütfen herkes diline, kurduğu cümlelere, kullandığı kelimelere dikkat etsin. Üç beş oy artıracağız ya da tabanlarımızı konsolide edeceğiz diye vatandaşlarımızı birbirine karşı kışkırtmaya ya da birbirinin düşmanıymış gibi göstermeye hiçbirimizin hakkı yoktur."

Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 29
 • Ertuğrul 1 yıl önce Şikayet Et
  7 li masanın hepsinin toplamı HÜDA-PAR in ilk harfi kadar değeri yok
  Cevapla
 • Irkçılık 1 yıl önce Şikayet Et
  İrkçilik davasının. Korükleyicisi iç işleri bakanliği zamanındaki Meral hanımdır. Dindar kürtlere işkence yaptı, şimdi de türk milliyetçisiymiş.
  Cevapla
 • BÜLENT 1 yıl önce Şikayet Et
  Kaybetiği seçmenlere mağduriyet oyunu iyi parti bitişini durduramaz bu tip şovlarla
  Cevapla
 • Aaa 1 yıl önce Şikayet Et
  3-5 oy alacaz diye sunlari adam edenler utansin.
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  onların hepsi düzmece bir oyun buna çocuklar bile güler oyuncular sizden ancak dizi oyunculuğu olur bire gafiller avucunuzu yalayaksınız
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Fahrettin Altun'dan işgalci İsrail tarafından öldürülen gazeteciler hakkında açıklama
Almanya'dan savaşı körükleyecek karar! Patriot gönderecekler