Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete çok sert 'Selçuk Bayraktar' tepkisi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'de gençlerle iftar buluşmasında gençlere yönelik peş peşe müjdeli haber verdi. Erdoğan muhalefete de Selçuk Bayraktar ile ilgili "Selçuk aşağı Selçuk yukarı. Selçuk size ne yaptı?" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete çok sert 'Selçuk Bayraktar' tepkisi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete çok sert 'Selçuk Bayraktar' tepkisi!
GİRİŞ 18.04.2023 21:12 GÜNCELLEME 18.04.2023 21:18
Bu Habere 55 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'de gençlerle iftar buluşmasında açıklamalarda bulundu. Gençlere peş peşe müjdeler veren Erdoğan, Selçuk Bayraktar konusunda da "Selçuk aşağı, Selçuk yukarı. Selçuk size ne yaptı?" diyerek muhalefete çok sert tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şu şekilde:

'ZOR GÜNLERİN ÜSTEDİĞİNDEN EL VE GÖNÜL BİRLİĞİYLE GELECEĞİZ'

"Depremzedelerimizi hiç yalnız bırakmadık. Durmadan dinlenmeden evlerine kavuşmaları için çalışıyoruz. El ve gönül birliğiyle bu zor günlerin üstesinden geleceğiz. Siz gençlerimizin dayanışma ruhuyla hareket ettiğini görüyorum. Gece gündüz koşturan gençliğimizi canı gönülden tebrik ediyorum. Her birinizle gurur duyuyorum."

'MİLLİ GELİRE 130 MİLYAR DOLAR KATKI SAĞLAYACAK'

"Dün İstanbul'da çok önemli iki projenin törenine katıldık. İstanbul Finans Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdik. 15 sene içinde milli gelire yaklaşık 130 milyar dolar katkı sağlayacak. Ülkemizde finansal bir ekosistemin oluşumuna destek olacak. Mimarisi, çevre dostu, altyapı ve üstyapısıyla dikkatleri toplayan bu projeden asıl sizler istifade edeceksiniz. Emaneti bizden devraldığınızda bizleri hayırla anarak dua edeceğinizi umuyorum."

'TCG ANADOLU'YU VATANDAŞIM KUYRUĞA GİRİP GEZİYOR'

"Şu anda TCG Anadolu'yu benim vatandaşım kuyruğa girip geziyor. Türkiye'de böyle bir esere savunma sanayiinde sahip oluyoruz. Bunun personel sayısı 1350, belki de artacak. Birkaç gün daha Sarayburnu'nda kalacak. Sonra Boğaz'da TCG Anadolu'yu turlayacağız. Bayramdan sonra da bir süre daha ziyarete açık kalacak."

'YATIYORLAR KALKIYORLAR TELEVEZİYON EKRANLARINDA SELÇUK AŞAĞI SELÇUK YUKARI'

"Sevgili gençler göreve geldiğimizde bizim savunma sanayimiz yüzde 20'ydi, şimdi yüzde 80 oldu. Yatıyorlar kalkıyorlar televizyon ekranlarında Selçuk aşağı Selçuk yukarı. Rahmetli babaları bankalardan kredi almadan çalıştı. Çocukları da şimdi aldıkları bu terbiyeyle devam ediyorlar. Öyle bir baba ki devletin bunlara tahsis ettiği yerleri bile almıyorlar."

'TOGG'UN MENZİLİNİ ARTTIRMAK İÇİN LİTYUM PİLLERİ ÜRETECEĞİZ'

"Gemlik'teki fabrikanın yanına lityum pillerinin üretimi için tahsis edeceğiz. İşte o zaman Togg'un menzil alanı artacak. İstasyonlar zamanla artıyor. Türkiye genelinde daha fazla görüyoruz. Togg'da kalite acayip. En ufak bir motor sesi dahi duymuyorsunuz."

"KAPI GICIRTISIYLA DANS EDENLERDEN BU ÜLKEYE HAYIR GELMEZ"

"Kapı gıcırtısıyla dans edenlerden bu ülkeye hayır gelmez. Gençleri anlamak mutfakta video çekerek veya otobüs kapısında raks ederek değil onların geleceklerine yatırım yaparak olur. Gençleri sevmek demek, onlar için proje geliştirmek, hizmet etmek, gençlerin faydalanacağı eserler inşa etmek demektir. Onların siyasette önümü açmakla sorumluluk vermekle olur. Biz son 21 yılda hep öyle yaptık. Partimizin 3 dönem kuralını işleterek gençlerimizde milletvekili listelerimizde geniş yer verdik. Parlamento'yu çoluk çocukla mı dolduracaksınız diyenlere inat biz gençlerimizin potansiyeline inanıyoruz. Saçma sapan vaatlere nefes harcamıyoruz. Eski Türkiye siyasetçileri gibi lafla el yükseltip, gerçekte hayatları karartmıyoruz."

"ÖNCE HAYAL KURAR SONRA PROJEYLE HAYATA GEÇİRİRİZ"

Doğru hamle ve adımlarla, doğru kadrolarla Türkiye Yüzyılı'nın inşaasını beraberce gerçekleştireceğiz. Seçim öncesinde naftalin kokulu vaat bohçasını açıp, sonrasında ağzını bağlayanlardan değiliz. Biz önce hayal kurar, hedefleri belirler, projeye dönüştürür ardından da bunları tek tek hayata geçiririz. Kapı gıcırtısıyla dans edenlerden de, ellerinle kalp yaparak gençlere gösterenlerden de bu ülkeye hayır gelmez. Gençleri anlamak, mutfakta video çekerek, otobüs kapısında raks ederek değil; onların geleceklerine yatırım yaparak olur. Gençlere güvenmek, onları siyasi dolgu malzemesi olarak kullanmakla değil; onların siyasette önünü açmakla, sorumluluk vermekle olur. Biz son 21 yıldı hep bunu yaptık. Yüzyılın seçimine giderken partimizin 3 dönem kuralını işleterek 18-30 yaş aralığındaki gençlerimize listelerimizde geniş yer verdik. Biz gençliğimize, gençlerimizin potansiyeline güveniyoruz. Sizlerin zamanının misafiri olduğumuzun bilinciyle, gençlerimize karşı sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz. Somut, gerçekçi, hayata dokunan ve ülkemizi geleceğe hazırlayan iyi çalışılmış projelerle gençlerimizin karşısına çıkıyoruz.

T.C.CUMHURBAŞKANLIĞI : Cumhurbaşkanı Erdoğan, Geleneksel Büyük Üsküdar İftarı'na katıldı

"GENÇLERİMİZE FAİZSİZ KREDİ DESTEĞİ SUNACAĞIZ"

Seçim beyannamemiz bizlere kapsamlı bir yol haritası sunuyor. Gençlerimiz için hayata geçirdiğimiz sayısız hizmete, reforma ilave olarak önümüzdeki dönem için yapacakları burada tek tek saydık. Gençlik kartı uygulaması ile kültür ve sanat etkinliklerinden üniversiteli gençlerimizin ücretsiz veya indirimli yararlanmalarını sağlayacağız. Yükseköğrenimdeki gençlerimize aylık 10 GB ücretsiz internet erişim imkanıyla bir defaya mahsus olmak üzere cep telefonu ve bilgisayar alımında vergi muafiyeti getireceğiz. Genç girişimcilerimiz için tarım girişimcilik bölgelerini kullanacağız. Genç girişimcilerimize faizsiz kredi desteği sunacağız.

KAYNAK: HABER7
Muhammet Arif Güreli Haber7.com - Editör
Haber 7 - Muhammet Arif Güreli

Editör Hakkında

1999 yılında İstanbul'un Ümraniye ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden dereceyle mezun oldu. İnternet Haberciliğine ilk olarak üniversite sıralarındayken kurduğu internet haber sitesiyle başladı. Kurduğu sitede, 1 yıl kadar sağlık, spor ve kültür kategorilerinde röportaj, özel haber ve analiz yazıları yazdı. Staj eğitimini ise Haber7.com'da tamamladı. Mezun olduğu 2022 yılından bugüne dek Haber7.com ailesinde başlıca gündem, siyaset, dünya, ekonomi kategorileri olmak üzere birçok özel haber, grafik ve video hazırladı. Hala Haber7.com ailesinde Gündem Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 55
 • Maraşlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Selçuk kardeşimiz daha ne yapsın zilletcilerin aga babalarının tekerlerine çomak soktu büyük şeytan ve terörist siyon itleri kendi sihalarını satamaz oldular saldır jeo. diyorlar bunlarda efendilerinin emir ve talimatlarını yerine getiriyorlar.
  Cevapla
 • Recep 1 yıl önce Şikayet Et
  Selçuk Bayraktar meyve veren bir ağaçtır vatanına milletine hizmet etmek için çırpınan bir vatan evladıdır siz hiç muhalefetin ve seçmeninin ülkesi için ürettiği bir şey varmı tabii ki her zaman meyve veren ağaç taşlanır
  Cevapla
 • Burak 1 yıl önce Şikayet Et
  Berat'ı yediler şimdi gözlerini Selçuk'a diktiler, gözleri çıksın. Berat varken dolar enflasyon böyle miydi? Adam İFM'nin ve sismik sondaj gemilerinin temeli attı..
  Cevapla
 • Hasan 1 yıl önce Şikayet Et
  Berat Albayrak ne yapmıştı... İstanbul finansmerkezi onun eseri... Dev sondaj ve araştırma gemilerini beşdebir fiyatına alarak Türkiye petrollerini Dünyanın en donanımlı kuruluşu yaptı. Dogal gazı bu gemiler buldu.... Utanmazlar aşağılıklar algı ile görevden aldırdılar... Pırıl pırıl bir Millet sevdalısını kaybettik... Tarih bunu mutlaka yazacak....
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Selçuk gönüllere taht kurdu. Onu Bu milletin nazarında küçük düşürmeye çalışıyorlar.Ama bu başarı ve gayreti ile hep gönüllerde kalacak.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sözde müttefiklere sert tepki!
Korkutan açıklama! Su seviyesi kritik seviyede: Tunca'dan dönüşümlü su veriyoruz