'Öldüreceğim diyorlar, öldürüyorlar' deyip Kılıçdaroğlu için destek çağrısı yaptı!

Kılıçdaroğlu'nun adaylığına terör örgütü PKK'dan destek gelmeye devam ediyor. PKK elebaşı Duran Kalkan, bu kez "Öldüreceğim diyorlar, öldürüyorlar. Her gün onlarca kaybımız var." diyerek muhalefetin desteklenmesi gerektiğini söyledi.

GİRİŞ 19.04.2023 07:25 GÜNCELLEME 19.04.2023 09:34
Bu Habere 148 Yorum Yapılmış

14 Mayıs Genel Seçimleri yaklaşırken 7'li Koalisyon ve terör örgütü PKK arasındaki kirli ilişki de gözler önüne serilmeye devam ediyor. HDP ile anlaşarak 7'li Koalisyon ortak cumhurbaşkanı adayı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Kandil'den sıcak mesajlar geliyor.

KANDİL'İN KURTULUŞ ADRESİ: KILIÇDAROĞLU

Teröristbaşı Duran Kalkan son yaptığı açıklamayla Kılıçdaoroğlu'na verdikleri desteğin nedenini açık açık itiraf etti. Duran Kalkan, Türkiye'nin terör örgütünü köşeye sıkıştırdığını ve yüzlerce teröristin etkisiz hale getirildiğini söyledi. Bunun için tek çözüm adresi olarak ise 7'li Koalisyon adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu gösterdi.

"HER GÜN HER YERDE BİZİ VURUYORLAR"

Duran Kalkan "Her gün her yerde bizi vuruyorlar, hepimizi öldürecekler. PKK yönetimini vurmak için seferber olmuşlar. Öldüreceğim diyorlar, öldürüyorlar. Her gün onlarca kaybımız var." dedi.

"EVET BİZ DESTEKLİYORUZ"

Teröristlerin nefes alması için AK Parti ve MHP'nin ortağı olduğu Cumhur İttifakı'nın seçimlerde yenilgiye uğraması gerektiğini söyleyen Kalkan, "PKK'dan destek geliyor diyorlar. Evet, Biz PKK olarak tüm özgürlükçü ve demokratik güçleri destekliyoruz. AKP - MHP faşizmini yıkacağız, Bu faşizm yıkılacak. Bu seçim gerçekten önemli. İkinci Yüzyılın Türkiye'si böyle olmamalı. Muhalefetin de buna göre olması lazım." ifadelerini kullandı.

Teröristbaşı "Bu 14 Mayıs seçimini faşizmin yıkıldığı, demokratik devrimin önünün açıldığı bir tarihe dönüştürmeli gerçekleri görmede yetersizlik var." diye ekledi.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 148
 • Drachen 1 10 ay önce Şikayet Et
  Beter olun. Topunuz bitene kadar size rahat yok. O medet umduğunuz Kılıçtaroğlu da sizi kurtaramayacak. Sarı torbalar sizin için hazır yakında hepiniz ona gireceksiniz.
  Cevapla
 • ek9 10 ay önce Şikayet Et
  chp pkk hdp ypg pyd ip sp ve digerleri işde
  Cevapla
 • Kerimoğlu 10 ay önce Şikayet Et
  Allah'ını kitsbını memleketini seven bu adamların zihniyetinin oy verdiği yere oy verir mi?
  Cevapla
 • Misafir 10 ay önce Şikayet Et
  Terörle terörsempatisiylen iş birliği yapanların tümünün ellerinde şehitlerimizin kanı vardır kim nedersedesin.
  Cevapla
 • KORAYX ADiYAMAN 10 ay önce Şikayet Et
  Hergün biriniz Bir GünHepiiz ...6 li masada KILICTAROGLUda ,BEBECAN da INGILIZ TEMELDE ,FETÖCÜ MERAL APLa da sizi kurtaramiyacaklar .....gebereceksiniz teker teker
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
320 kilometrelik yeni otoyol geliyor! Bakan Uraloğlu açıkladı
Özgür Özel, Kılıçdaroğlu'nu geçti! Listenin yarıya yakınını DEM Parti'ye verdi