RTÜK Başkanı Şahin'den TOGG manipülasyonuna yönelik açıklama: Soruşturma başlatıldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Togg üzerinden fiyat manipülasyonu yapan Haber Sen Şube Başkanı Sadık Canyurt hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı.

RTÜK Başkanı Şahin'den TOGG manipülasyonuna yönelik açıklama: Soruşturma başlatıldı
RTÜK Başkanı Şahin'den TOGG manipülasyonuna yönelik açıklama: Soruşturma başlatıldı
GİRİŞ 24.05.2023 19:39 GÜNCELLEME 24.05.2023 20:49
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin, Togg üzerinden Togg üzerinden fiyat manipülasyonuna giriştiği yönündeki haberler üzerine Haber Sen Şube Başkanı Sadık Canyurt hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı.

RTÜK Başkanı Şahin: Yalan haber ve dezenformasyona geçit vermeyeceğiz

'TOGG ÜZERİNDEN AKILALMAZ FİYAT MANİPÜLASYONUNA GİRİŞTİĞİ İDDİALARI ÜZERİNE İNCELEME BAŞLATILDI"

RTÜK Başkanı Şahin konu ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, “KESK Konfederasyonu’na bağlı Haber Sen Şube Başkanı Sadık Canyurt isimli çalışanımızın yerli ve millî gururumuz Togg üzerinden akıl almaz bir fiyat manipülasyonuna giriştiği yönündeki haberler üzerine konu ile ilgili inceleme başlatılmıştır” ifadelerine yer verdi.
Togg almaya hak kazanan isimler arasında olan RTÜK uzmanı Canyurt’un otomobili teslim aldıktan sonra 3 milyon 500 bin Türk lirasına satışa çıkardığı iddia edilmişti.

KAYNAK: İHA
Muhammet Arif Güreli Haber7.com - Editör
Haber 7 - Muhammet Arif Güreli

Editör Hakkında

1999 yılında İstanbul'un Ümraniye ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden dereceyle mezun oldu. İnternet Haberciliğine ilk olarak üniversite sıralarındayken kurduğu internet haber sitesiyle başladı. Kurduğu sitede, 1 yıl kadar sağlık, spor ve kültür kategorilerinde röportaj, özel haber ve analiz yazıları yazdı. Staj eğitimini ise Haber7.com'da tamamladı. Mezun olduğu 2022 yılından bugüne dek Haber7.com ailesinde başlıca gündem, siyaset, dünya, ekonomi kategorileri olmak üzere birçok özel haber, grafik ve video hazırladı. Hala Haber7.com ailesinde Gündem Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 8
 • hakan 10 ay önce Şikayet Et
  bu kafasızı iş aktini fesih edin veya bedelin 10 katı ceza tahsil edilsin
  Cevapla
 • Abdullah Biri 10 ay önce Şikayet Et
  Reis secilsin o karaborsaci fırsatcı zamcı lar günunü görecek daireler, arabalar, teksil, ayakkabi, herşey normale düşecek Allahın izni ile. Daire enfazla 650 bin tl yi geçmeyecek goreceksiniz
  Cevapla
 • Mali muhasebe 10 ay önce Şikayet Et
  V.u.k kacakcılık fırsatcılık la ilgili tutarın 40 katı ceza kesilmeliki fırsatcı bir daha cıkarmı bakın. Hep yapıyoruz icraat matrah artirımı affı ile bitiyor. Bu uygulama adetmi oldu. V.u.k hiçmi sayilıyorki.
  Cevapla
 • Nicin Yapılıyor 10 ay önce Şikayet Et
  Sayin başkan araştırma adı altında sanki Türk toplum hep böyle imiş gibi adapte edilen cinayet v.s programlarına emniyet hemen el atmalıki cocuklar büyüklerimizde böyle imiş dedirtmemeli.
  Cevapla
 • Ahlak Para 10 ay önce Şikayet Et
  Adı yemek yarışma programı, kazanmak için tartışmalar akresif hareketler edebsizlikler. Yeni büyüyen cocuklar seyredince kavga dögüşle kazanılıyor diye düşündürülüp yönlendirme yspan bu programlara ceki düzen verilip Türk ve müslümana uygun yarışmalar olmalı. Karısını korumayan başka erkekle yarışan toplumu yönlendiren lere dur denmeli deyilmi başkan
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son asrın en büyük katliamlarından birisi Gazze'de yaşanıyor
Bahçesini çapaladı, altın fışkırdı