LGBT mağduru aileler isyan etti! Çocuklarımız her yandan kuşatıldı

LGBT mağduru ailelerin sesi olan Yesevi Alperenler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, "Bir soykırım projesi olan LGBT akımını durdurmak ve insan nesline sahip çıkmak zorundayız." açıklamasında bulundu.

GİRİŞ 26.05.2023 21:23 GÜNCELLEME 26.05.2023 21:33
Bu Habere 63 Yorum Yapılmış

Yesevi Alperenler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği adına Genel Başkanı Kürşat Mican, Ümraniye'deki genel merkezde "LGBT mağduru annelerin feryadı" konulu basın açıklaması yaptı.

Türkiye'de ve dünyada LGBT propaganda faaliyetleri ve dayatmasının çocukları dinen zehirlediğini ve kafalarını bulandırdığını belirten Mican, çocukların sosyal medya platformları, çizgi filmler, kitaplar, oyunlar aracılığıyla zihinsel karmaşaya düşürüldüğünü söyledi.

Ailelerin ne yapacaklarını şaşırdıklarını dile getiren Mican, "Çocuklarının bu sapkın akımın propaganda faaliyetlerinden korunması için yetkililerden ivedilikle önlem alınmasını istiyorlar." ifadelerini kullandı.

Mican, mağdur annelerin mektuplarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletmek istediklerini belirterek, şöyle devam etti:

"Buradan çağrımız dili, dini, ırkı, rengi ne olursa olsun tüm insanlık hep birlikte 'İnsan soyunun devamlılığı için el ele' sloganıyla bu tehlikeyi bertaraf etmek için acilen ayağa kalkmalıdır. Bütün anneler, babalar çocuklarına uzanan bu vahşi ellere engel olmak için harekete geçmelidir. Bütün devletler, bu sapkın akımdan, topluluklarını korumak için en üst düzeyde alarma geçmeli, hızlıca önlem almalıdır. Hepimiz ailemizin ve insan neslinin devamı için bir soykırım projesi olan LGBT akımını durdurmak ve insan nesline sahip çıkmak zorundayız, çünkü bu mesele tüm insanlığın ortak sorunu, tüm insanlığın istikbal meselesidir."

Basın açıklamasına katılan bazı anneler de bu konuya ilişkin mağduriyetlerini dile getirdi.

İşte dernekten yapılan açıklamanın tamamı:

Kıymetli Basın Mensupları, Saygıdeğer Anneler ve Aziz Milletimiz; hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum!

Ülkemizde ve dünyada LGBT propaganda faaliyetleri ve dayatması öyle bir hal aldı ki adeta ne girmediği bir hane, ne de zihnen zehirlemediği, kafasını bulandırmadığı bir çocuk kaldı!

İlim irfan yurdu Anadolu coğrafyamızın güzel ve seçkin insanları ailelerini ve çocuklarını dört bir yandan kuşatan, insan soyunun devamlılığını tehdit eden, kitle iletişim araçlarını etkin bir şekilde kullanarak hızla yayılımını sürdüren küresel LGBT lobisinin tüm faaliyetlerinin ülkemizde yasaklanması için feryat ediyor. Ve artık bu mağduriyetin görülmesini, seslerinin en yetkili mercilerce duyulmasını istiyor.

Bize ülkemizin dört bir tarafından aileler ulaşıyor. Çocuklarının medya, sosyal medya platformları, filmler, çizgi filmler, kitaplar, bilgisayar oyunları, videolar yoluyla zihinsel karmaşaya düşürüldüğünü ve bir çoğunun ısrarla cinsiyet değiştirmek istediğini, onları bu istekten vazgeçirmekte zorlandıklarını belirtiyorlar.

Aileler ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar, ciddi bir mağduriyet yaşıyorlar, çocuklarını korumakta zorlandıklarını ve onları kaybetmek üzere olduklarını ifade ediyorlar. Çocuklarının bu sapkın akımın propaganda faaliyetlerinden korunması için yetkililerden ivedilikle önlem alınmasını istiyorlar.

Ve bu sapkın LGBT lobisine arka çıkan, sahiplenen siyasi liderlere de seslenerek; sizlerin de evlatları var, sizin çocuğunuz cinsiyet değiştirse, hem cinsiyle evlense yüreğiniz kaldırır mı? Artık kendi siyasi çıkarlarınız için çocuklarımızı, nesillerimizi, aile yapımızı ve toplumsal geleceğimizi ateşe atmaktan vazgeçin, diyorlar.

Kıymetli Basın Mensupları buradaki anneler başta olmak üzere ülkemizin birçok yerinden Cumhurbaşkanımız sn. Recep Tayyip Erdoğan’a mağduriyetlerini dile getirerek, mektup yazan anneler mektuplarını en kısa zamanda Cumhurbaşkanımıza kendileri iletmek istiyorlar. Sizin aracılığınızla da bu isteklerini duyurmuş olalım ve annelerin randevu talep ettiklerini belirtelim.

Malumunuz olduğu üzere biz uzun yıllardır LGBT propaganda ve dayatmasının durdurulmasına yönelik birçok faaliyet gerçekleştirdik. Araştırmalarımıza göre emperyalistler tarafından küresel çapta çok ciddi şekilde  fonlanan  ve desteklenen LGBT lobilerinin faaliyetleri eğer durdurulmaz ve gereken önlemler alınmazsa 5 yıl içinde tüm dünyada bir dip dalga bekleniyor, ‘LGBT salgınında patlama’ bekleniyor.

Küresel emperyalistler dünyanın her noktasında Transhümanizm  denilen tüm sınırların ortadan kalktığı, insanın biyolojik müdahalelerle, çeşitli teknolojiler vasıtasıyla  değiştirilmesi ve dönüştürülmesini içeren akımla, üremeyi durdurarak tek tip insan yani  ‘nötr insan’ oluşturma gayesiyle cinsiyetsizleştirme projesini başlattılar.

Ergenler baskın kültürün hegemonyasıyla akın akın cinsiyet değiştirme ameliyatlarına koşuyor. Batı’da küçücük çocuklar trans bireyler olmaları için teşvik ediliyor. Ana okullarında ve ilkokullarda çocuklara cinsiyetinden memnun musun, diye sinsi sorular sorularak kafaları bulandırılıyor. Bu ameliyatlar egemen güçler tarafından fonlanarak dünyanın her yerinde ücretsiz yapılıyor. Batı’da bu tür ameliyatlar için ebeveyn izni gerekmiyor. Anne ve babalar engel çıkarırsa çocuk aileden alınıyor. Maalesef ülkemizde de birçok gencimiz bu ameliyatlara rağbet göstermeye başladı. Cinsiyet değiştirme ameliyatı olmak için çok sayıda gencimiz sırada bekliyor. Maliyeti oldukça kabarık olan bu ameliyatların ücretsiz oluşu kafası karışmış gençlere çok cazip geliyor.

Afrika’da her yıl yığın yığın insan açlıktan ve yetersiz beslenme kaynaklı hastalıklardan kırılırken onlara destek olmayan Batı, cinsiyetsizleştirme projesi için oluk oluk para harcıyor. Acaba bu durum bize ne anlatıyor? Bütün dünyada nüfus artış hızı azalma eğilimine geçti. Ülkemizde de doğum hızı kritik seviyelere indi.

Bütün bu veriler ve daha birçok veri ailelerin, yeni nesillerin ve tüm insanlığın çok ciddi bir tehlikeyle karşıya karşıya kaldığını gösteriyor. Üremenin tamamen ortadan kalkması ve mevcut insanların da hastalıklı ve bunalımlı bireylere dönüşmesi için beşeriyet hızla ‘cinsiyet karmaşasına’ doğru itiliyor.

Buradan çağrımız dili, dini, ırkı, rengi ne olursa olsun tüm insanlık hep birlikte ‘İNSAN SOYUNUN DEVAMLILIĞI İÇİN EL ELE’ sloganıyla bu tehlikeyi bertaraf etmek için acilen ayağa kalkmalıdır.

Bütün anneler, babalar çocuklarına uzanan bu  vahşi ellere engel olmak için harekete geçmelidir! Bütün devletler bu sapkın akımdan toplumlarını korumak için en üst düzeyde alarma geçmeli, hızla önlem almalıdır!

Hepimiz, ailemizin ve insan neslinin devamı için bir ‘soy kıyım projesi’ olan LGBT akımını durdurmak ve insan nesline sahip çıkmak zorundayız!

Çünkü bu mesele tüm insanlığın ortak sorunu, tüm insanlığın istikbal meselesidir!

KAYNAK: AA
Nurullah Alpay Haber7.com - Özel Haber Editörü
Haber 7 - Nurullah Alpay

Editör Hakkında

2014 yılında Yeniakit.com.tr'de basın hayatına başladı. Çeşitli basın kuruluşlarında görev aldı. Son olarak Haber7 Özel Haber Biriminde editör olarak çalışmaktadır.
YORUMLAR 63
 • Bıkmış 8 ay önce Şikayet Et
  Yalnız LGBT mi eskiden açıklığı konuşuyorduk şimdi artık çıplaklık oldu. Artık genç kızlar sokakta, AVM'de hatta okulda yarı çıplak geziyorlar. bu ve benzeri ahlaksızlıkları düzeltmek kimin görevi. şahsen tepki göstersek bir sürü kişisel hak ihlali yasasına takılacağız başımızı belaya sokmak istemiyoruz. Konya'da mevlana türbesine turistler açık kıyafetlerle girebiliyorlar.
  Cevapla
 • sude asil 8 ay önce Şikayet Et
  Allah bilmiyormuydu insanı tek cins yaratmayı hiç kimse Allah'ın düzeninden daha iyi düzen kuramaz
  Cevapla
 • kosovalı 8 ay önce Şikayet Et
  bu vebal o kararlara imza atanlardadır.
  Cevapla
 • Murat 8 ay önce Şikayet Et
  Şu anda Youtube'da yayınlanan çizgi film gibi çocuklara yönelik yayınların büyük bir kısmı LGBT reklamı yapıyor. Tehlike fırtına gibi geliyor.
  Cevapla
 • soner 8 ay önce Şikayet Et
  Tehlike kapıda duruyor. Kapı aralandığında girecek; yani giriş kaçınılmaz. Kalıcı çözüm gerekiyor. Akımı başlatanlar sabırlı, insanlar dağınık.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Özgür Özel 'jest' istemişti... Akşener'den cevap: Atatürk'ün varisi DEM'leniyor
Türk havacılığının altın çağı: İşte Türkiye'nin gökyüzündeki 9 kanadı!