Mevcut Cumhurbaşkanlığı Kabinesi son toplantısını yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki mevcut bakanlarla son Kabine toplantısı sona erdi. Toplantı 2 saat sürdü. Bakanların, bakanlıklardaki projelerde son duruma ilişkin sunum yaptığı öğrenildi.

Mevcut Cumhurbaşkanlığı Kabinesi son toplantısını yaptı
Mevcut Cumhurbaşkanlığı Kabinesi son toplantısını yaptı
GİRİŞ 31.05.2023 18:30 GÜNCELLEME 31.05.2023 21:43
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Yüksek Seçim Kurulu'nun 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi kesin sonuçlarını açıklamasının ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki yemin töreni tarihi de netleşti.

Buna göre, cuma günü saat 14'te Genel Kurul MHP lideri Devlet Bahçeli başkanlığında toplanacak. Milletvekilleri il ve isim sırası ile kürsüye gelerek yemin edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabineyi açıklamadan önce son toplantısını bugün gerçekleştirdi. Mevcut bakanlarla yapılan toplantı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 16.30'da başladı. İki saat süren toplantı sona erdi.

Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • misafir 6 ay önce Şikayet Et
    1-2 tanesi hariç haepsi çok güzel çalıştı , en kötü çalışan iş yapan 80-90 ların bakanlarına 100 basar , eski türkiyeyi bilmeyenler bilmez hele yaşı 40 ın üstünde olupta bunları göremeyenleri anlamak akılla mantıkla izah edilemez .........
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Gazze enkaz yığınına döndü! Yıkılan çarşı ve sokaklar mezar yeri oldu...
Meteoroloji'den son dakika kar uyarısı: Sıcaklıklar 9 derece düşecek!