MSB duyurdu! 2 terörist daha öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 2 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

GİRİŞ 27.08.2023 15:11 GÜNCELLEME 27.08.2023 15:16
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde teröristlerin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

"Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Irak'ın kuzeyinde terörist temizliğine ara vermeden devam ediyor." açıklamasında bulunan MSB, sosyal medya hesabından "Son olarak Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı terörist etkisiz hâle getirildi. Bölgede tek bir terörist kalmayıncaya kadar operasyonlarımız kararlılıkla sürecek!" ifadelerini kullandı.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • Misafir 5 ay önce Şikayet Et
    Büyük başlardan da isteriz. Yıkım tepeden başlar. Sineklerle değil, eşek arılarını indirin artık.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İsrailliler, Tel Aviv'de Netanyahu karşıtı gösteri düzenledi
Türkiye'nin en zeki şehirleri! İşte o il damga vurdu.