Kılıçdaroğlu kendisine, "Zavallı, hain ve kanı bozuk" diyen kadını danışmanı yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kadın ve aile politikaları konusunda çalışma yapmak üzere Perinaz Mahpeyker Yaman'ı 'Genel Başkan Danışmanı' olarak atadı. Yaman CHP lideri için, "Zavallı, hain ve kanı bozuk" ifadelerini kullanmıştı.

GİRİŞ 01.09.2023 22:45 GÜNCELLEME 02.09.2023 10:05
Bu Habere 77 Yorum Yapılmış

Muhalefet partileri 14 ve 28 Mayıs seçimleri sonrasında yaşadıkları bozgunu hala atlatamadı. Genel Seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden büyük bir yenilgiyle ayrılan CHP'de ise sular durulmuyor.

KOLTUĞU BIRAKMAMAYA KARARLI

Kemal Kılıçdaroğlu kendisine yönelik 'istifa' çağrılarına kulak tıkamayı sürdürüyor. Partisinin yönetimini kişisel tercihleri doğrultusunda yeniden şekillendiren Kemal Kılıçdaroğlu, 'Değişim' talebinde bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na da 'Koltuğu bırakmıyorum' mesajı vermeyi ihmal etmiyor.

KILIÇDAROĞLU'NUN YENİ DANIŞMANINDAN OLAY PAYLAŞIMLAR!

Kılıçdaroğlu, ilginç atamalarına ise yenilerini ekledi. CHP Genel Başkanı 'Kadın ve Aile Politikaları' konusunda çalışmalar yürütmek üzere Genel Başkan Danışmanı' olarak Perinaz Mahpeyker Yaman'ı atadı.

ÜLKEYİ İLK KILIÇDAROĞLU TERK EDER

Yaman'ın geçtiğimiz yıllarda Kılıçdaroğlu'nu ve CHP seçmenini hedef alan ifadeler kullandığı ortaya çıktı. Yaman'ın Kılıçdaroğlu'nu hedef alan bir paylaşımında, 'zavallı, hain ve kanı bozuk' ifadelerini kullandığı görüldü.

KAYNAK: SABAH

Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 77
 • hibo 3 ay önce Şikayet Et
  maide suresi 52. ayete göre bu kadının baş örtüsü takmaya da ihtiyacı yok boşuna takıyor o baş örtüsünü çünkü Allah islam düşmanlarına hizmet etmeyin diyor yoksa onlardan olursunuz diyor
  Cevapla
 • İsmail 3 ay önce Şikayet Et
  Mahpeyker doğru mu söylemiş onu bilemem, lakin kendisi nereden gelmiş ve giyim tarzı güçlü bir İnancı olduğu ile doğru orantılı (kıyafet tarzının inancı ile ilgisini pek kabul etmesem de) sormak isterim kendisine takvası güçlü olan bir kulun Allah' ımızın yarattığı bir kula bu tarz ifadeleri İnancı ile ters orantılı... O hele bir İnancında ki hatalarını düzeltsin de sıra Alla' ımızın diğ
  Cevapla
 • Serkan van 3 ay önce Şikayet Et
  Bu CHP bu kafayla ülke yonetemez
  Cevapla
 • Serkan van 3 ay önce Şikayet Et
  Bu CHP bu kafayla ülke yonetemez
  Cevapla
 • Serkan van 3 ay önce Şikayet Et
  Bu CHP bu kafayla ülke yonetemez
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Vali Gül açıkladı: İstanbul'da fahiş fiyat için harekete geçildi
İsrail'den Güney Kıbrıs iddiası: İran saldırı hazırlığındaydı!