Edirne'de orman yangını

Edirne'nin Bulgaristan'a sınır Vaysal köyü yakınlarındaki ormanda yangın çıktı. İtfaiye ekipleri yangını söndürmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Edirne'de orman yangını
Edirne'de orman yangını
GİRİŞ 21.09.2023 15:52 GÜNCELLEME 21.09.2023 15:52

Edirne'nin Bulgaristan'a sınır Vaysal köyündeki ormanda öğle saatlerinde yangın çıktı. Yasa dışı yollardan Bulgaristan'a gitmek isteyen kaçak göçmenlerin yaktığı ateşten çıktığı tahmin edilen yangını görenlerin ihbarıyla bölgeye Edirne Orman İşletme Müdürlüğü, Edirne ve Lalapaşa belediyeleri itfaiye ekipleri sevk edildi.

Ormanda çıkan yangını söndürme çalışmaları sürüyor.

KAYNAK: DHA
Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kandil uzlaşısı CHP listesinde yer aldı! Öcalan sloganı atan isim ilk sırada...
MSB HİSAR-O'yu paylaştı! Hedefleri böyle imha etti...