Fırtınada ikiye bölünen gemi böyle görüntülendi

Zonguldak'ta etkili olan fırtına, bir gemiye büyük zarar verdi... Kıyıya sürüklenip parçalanan gemi havadan görüntülendi.

GİRİŞ 21.11.2023 09:56 GÜNCELLEME 21.11.2023 10:13
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde önceki gün yaşanan fırtınada Kamerun bayraklı ‘Pallada’ isimli kuru yük gemisi, metrelerce yükseklikteki dalgalarla birlikte sürüklenerek karaya oturdu.

İki parçaya bölünen 114 metrelik gemide bulunan 13 personel, yardım çağrılarının ardından ekipler tarafından kurtarılarak tahliye edildi.

Fırtınanın dinmesiyle birlikte gemi havadan görüntülendi. Sahil şeridinde kıyıda iki parça halinde bulunan geminin kaldırılması için çalışma başlatılacak. (DHA)

 

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR 2
  • Mizah 1 hafta önce Şikayet Et
    Aslında gemi tamir edilebilir gibi duruyor. İki parça olmuş ama batmamış. Ek yerinde problem var.
    Cevapla
  • Adil 1 hafta önce Şikayet Et
    Sen yaparsın usta..adamlar ölmüş sen geminin peşine düşmüşsün
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Eski Diyanet İşleri Başkanı Lütfi Doğan Hakk'a yürüdü
İngiliz uçakları Gazze'ye girdi! Hamas'tan İngiltere'ye açık uyarı ve çağrı