18. Türk Büyüğü Melih Gökçek!

Ankara Festivali'ndeki sergide, 16 Türk devletinin kurucusu ile Cumhuriyetin kurucusu Atatürk’ün fotoğrafları yer aldı. Araya Gökçek'in fotoğrafı da eklendi.

18. Türk Büyüğü Melih Gökçek!
18. Türk Büyüğü Melih Gökçek!
GİRİŞ 10.08.2008 21:27 GÜNCELLEME 10.08.2008 21:27
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Ankara Festivali” bünyesinde açılan sergide, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de ‘’18. Türk Büyüğü’’ oldu. Festival kapsamında kurulan “Türk’ün Kutlu Yürüyüşü” sergisinin düzenlendiği çadırda, tarihteki 16 Türk devletinin kurucuların fotoğrafları ile Cumhuriyetin kurucusu Atatürk’ün resmi yer aldı.

Bu fotoğrafların yanına ve 18. sıraya ise, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in fotoğrafı yerleştirildi.

Çadırdaki sergide Büyük Hun, Batı Hun, Avrupa Hun, Ak Hun, Göktürk, Avar, Hazar, Uygur, Karahanlı, Gazneli, Büyük Selçuklu, Anadolu Selçuklu, Harzemşahlar, Altıordu, Büyük Timur, Babür ve Osmanlı İmparatorluğu devletlerine ilişkin bilgiler ile kurucuların resimlerinin yer aldığı panolar bulunuyor.

Sergide Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Atatürk’ün bir fotoğrafına da yer verildi. 18. sıraya da, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Ortaasya gezisi sırasında çekilmiş büyük boy bir fotoğrafı yerleştirildi.

kullan

Gazeteport

YORUMLAR 2
  • doğan poyraz 15 yıl önce Şikayet Et
    seven varmı. Daha 1 tane bile oyum nasip olmadı. Sevilecek bir tarafı yokki sevilsin. Melih,Sinan, Rıfat üçlüsü ankaranın tüm rantına topladılar.
    Cevapla
  • gizemyl 15 yıl önce Şikayet Et
    he he:)). şu adamıda bi ben sevemedim:)) ankaradaki saçma sapan köprü ve kavşak yapımları yüzünden heralde yaz sıcağında canımız çıkıyor
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Macron'dan iç savaş uyarısı
ABD'den terör örgütü PKK'nın aleyhine rapor