Muş'ta 14 yaşındaki iki kız öğrencinin şüpheli ölümünde yeni gelişme

Muş’un Varto ilçesinde 14 yaşındaki iki kız öğrencinin şüpheli ölümü sonrasında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sosyal inceleme başlatıldığını açıkladı.

Muş'ta 14 yaşındaki iki kız öğrencinin şüpheli ölümünde yeni gelişme
Muş'ta 14 yaşındaki iki kız öğrencinin şüpheli ölümünde yeni gelişme
GİRİŞ 19.01.2024 20:51 GÜNCELLEME 19.01.2024 20:51

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Muş'un Varto ilçesinde şüpheli şekilde ölen 14 yaşındaki iki kız öğrencinin ölümüyle ilgili açıklama yaptı.

'BAKANLIĞIMIZ TARAFINDAN SOSYAL İNCELEME İVDELİLİKLE BAŞLATILMIŞTIR'

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından yapılan açıklamada, "Muş'un Varto ilçesinde 14 yaşındaki iki kız öğrencinin şüpheli ölümüne ilişkin haberlerin ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından sosyal inceleme ivedilikle başlatılmıştır. Olayla ilgili adli makamlarca yürütülen soruşturma devam etmekte olup, konu Bakanlığımız tarafından da yakından ve titizlikle takip edilmektedir. Bakanlığımızca ailelere yönelik psikososyal destek süreci de başlatılmıştır” ifadelerine yer verildi.

Muhammet Arif Güreli Haber7.com - Editör
Haber 7 - Muhammet Arif Güreli

Editör Hakkında

1999 yılında İstanbul'un Ümraniye ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden dereceyle mezun oldu. İnternet Haberciliğine ilk olarak üniversite sıralarındayken kurduğu internet haber sitesiyle başladı. Kurduğu sitede, 1 yıl kadar sağlık, spor ve kültür kategorilerinde röportaj, özel haber ve analiz yazıları yazdı. Staj eğitimini ise Haber7.com'da tamamladı. Mezun olduğu 2022 yılından bugüne dek Haber7.com ailesinde başlıca gündem, siyaset, dünya, ekonomi kategorileri olmak üzere birçok özel haber, grafik ve video hazırladı. Hala Haber7.com ailesinde Gündem Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
AB'den İsrail açıklaması: Seçim yapmak zorunda kalacağız
Fatih Erbakan'ın sözü asılsız çıktı! Peygamberimiz köpeklerle ilgili o talimatı vermiş