Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 3 PKK'lı terörist teslim oldu

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 3 PKK'lı teröristin, Habur'daki hudut karakoluna teslim olduğunu bildirdi.

Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 3 PKK'lı terörist teslim oldu
Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 3 PKK'lı terörist teslim oldu
GİRİŞ 23.01.2024 19:49 GÜNCELLEME 23.01.2024 19:56
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

MSB'den yapılan açıklamada, "Mehmetçiğin kararlı operasyonları neticesinde Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 3 PKK'lı terörist, Habur'da hudut karakolumuza teslim oldu." ifadesine yer verildi.

 


 

 

KAYNAK: AA
Emrah Konak Haber7.com - Editör
Haber 7 - Emrah Konak

Editör Hakkında

1992 yılında Erzurum'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum'da, lise öğrenimini Rize'de, lisans öğrenimi ise Atatürk Üniversitesi'nde tamamladı. Halihazırda Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi'nde yüksek lisans öğrenimine devam ediyor. Meslek hayatına 2015 yılında başlayıp birçok haber sitesi ve televizyon kanalında farklı pozisyonlarda görev aldı. Şu an meslek hayatına haber7.com'da "Editör" olarak devam ediyor.
YORUMLAR 3
 • Dede 2 ay önce Şikayet Et
  80 kilometre ovaya sinir cekilmeli cozumbu sürüye Kobani alinmali
  Cevapla
 • Sipgan sipgi 2 ay önce Şikayet Et
  Sipgan sipgi ağrılı kürt aşireti olarak bu teslim olan itler ; yaralı, yaşlı, hasta ,ölümü yakın olanlar geliyor. Teslim olduklarında etkin pişmanlık yasasından yararlanıp, devlete yarasına bastıracak , tedavisini yaptıracak, yeni kimlik verilecek estetik yaptıracak ,devlet iş verecek ,ne güzel dünya askeri şehit et ,sabotaj yap devlete yıllarca zarar sonra keyfini sür.
  Cevapla
 • Etkin pişmanlık 2 ay önce Şikayet Et
  Bir silahlı eylemle suça karışmışsa cezasını çeker. Herhangi bir silahlı eyleme karışmamışsa etkin pişmanlıktan yararlanır.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Son dakika: Bakan Fidan, Batı'ya tarihi uyarıyı yapıp ekledi: Dünyayı bekleyen asıl kriz..
'Berzeg Sendromu' mahalleyi boşalttı: ‘Köylerde nüfus kalmadı’