PKK'ya bir darbe daha! Etkisiz hale getirildiler

Irak'ın kuzeyindeki Pençe Operasyonu bölgesinde tespit edilen 3 PKK'lı terörist etkisiz hâle getirildi.

GİRİŞ 24.01.2024 11:10 GÜNCELLEME 24.01.2024 11:27
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Pençe Operasyonu bölgesinde tespit edilen 3 PKK'lı teröristin etkisiz hâle getirildiğini bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Irak'ın kuzeyindeki Pençe Operasyonu bölgesinde tespit edilen 3 PKK'lı terörist etkisiz hâle getirildi. Her nerede olursa olsun terör örgütü PKK ile mücadelemiz en son terörist etkisiz hâle getirilinceye kadar devam edecek!" ifadeleri kullanıldı.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 2
  • Metin Yalçın 2 ay önce Şikayet Et
    demesi kolay gardaş da karşında birisi yok ki ya marada ya inde dek gelirse öldüruyorlar Allah razı olsun güvenlik güçlerimizden ayaklarına taş değmesin Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah
    Cevapla
  • H.Dr. 2 ay önce Şikayet Et
    Allah aşkınabu katiller ile kedi fare oyunu oynamaktan vaz geçip doğrudan harekatlar düzeleyip bunları haritadan silmeliyiz. Nüfustan düşmelerini sağlamalıyız.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD'de 2 kız çocuğuyla buluşmaya giden şahsa 3 polis kurşun yağdırdı!
Ağaçlar devrildi, minareler yıkıldı! Yurdu fırtına vurdu