Başkan Yücel Yılmaz verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor!

Otobüs terminallerini yenileyerek modern, konforlu ve güvenli bir hale getiren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz göreve geldiği günden bu yana; 8 terminali yeniledi, 5 terminalde de yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Yücel Yılmaz verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor!
Başkan Yücel Yılmaz verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor!
GİRİŞ 30.01.2024 16:33 GÜNCELLEME 30.01.2024 16:33

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 2019 yılı yerel seçimlerinde verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor.

Göreve geldiğinde ilçelerde atıl ya da yetersiz durumda olan otobüs terminallerini yepyeni, modern, konforlu ve güvenli bir hale getirecekleri sözünü veren Başkan Yücel Yılmaz, bu güne kadar; Manyas, Edremit, Akçay, Altınoluk, Altınova, Sarımsaklı, Susurluk, Erdek Terminallerinde çalışmalarını tamamladı. Balya, Sındırgı, Savaştepe, Havran ve İvrindi ilçelerinde de çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin kısa zamanda vatandaşların hizmetine açacağı terminallerle mevcut bölgelerin, ilçeler ve şehirlerarası ulaşım ağı düzenli bir hale getirilmiş olacak.

YEPYENİ TERMİNALLER VATANDAŞLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

Hem yolcular hem de otobüs firması çalışanlarının rahat ve konforlu hizmet almasını sağlayacak şekilde; yolcu bekleme salonları, otobüs peronları, kafeterya, market, mescit, taksi durağı ve otoparkı bulunan terminaller, herkesin yüzünü güldürerek hayatını kolaylaştırıyor. “Balıkesir Geleceğe Taşınıyor” projesi kapsamında ilçelerde hem terminalleri yenileyen hem de bağlantı yolları ile ana yollarda sıcak asfalt serimi gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, şehrin ulaşım ağını rahatlatıyor, trafikte geçen süreyi de kısaltmış oluyor.

BALIKESİR AŞKIYLA HİZMET ÜRETMEYE DEVAM

Balıkesir’i; dirençli ve sürdürülebilir bir şehir haline getirmek amacıyla dört koldan çalışmaya devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz “Şehrimizi bugünlere değil, yarınlara hazırlama gayretiyle gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan bir tanesi olan ‘Balıkesir Geleceğe Taşınıyor’ projesi ile atıl ya da yetersiz durumda olan tüm terminalleri yeniliyoruz. Vatandaşlarımıza; modern, konforlu ve güvenli bir ortamda terminal hizmeti sağlıyoruz. Balıkesir, bizim sevdamız, Balıkesirliler ise sevdalılarımız. Balıkesir aşkıyla hizmet üretmeye devam ediyoruz.” diye konuştu.

KAYNAK: HABER7
Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye'yi ticaretin merkezi yapacak proje: Via Carpatia detayları açıklandı...
ABD içeriden fokurduyor! Joe Biden'ı endişelendiren liste...