13 yaşındaki Mina'dan haber alınamıyor!

Adana'nın merkez Yüreğir ilçesinde ailesinin 6 gün önce kayıp başvurusunda bulunduğu kız çocuğu aranıyor.

13 yaşındaki Mina'dan haber alınamıyor!
13 yaşındaki Mina'dan haber alınamıyor!
GİRİŞ 06.02.2024 09:51 GÜNCELLEME 06.02.2024 09:51
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Karacaoğlan Mahallesi'nde ikamet eden Fatma (42) ve Şafak Kartal (44) çiftinin 13 yaşındaki kızı Mina Kartal, 31 Ocak'ta gezmek için evinden çıktı.

Kartal Çifti, kızlarının dönmemesi üzerine polise kayıp başvurusunda bulundu. Anne Fatma Kartal, kızlarının evlerine dönmemesi üzerine gidebileceği her yeri aradıklarını ancak bulamadıklarını belirtti.

Cadde ve sokakları gezerek kızlarını aramayı sürdürdüklerini dile getiren Kartal, şunları söyledi:

"Kızım eğer kendi isteğinle çıkıp gittiysen dahi evimizin kapısı açık. Sen bizim yavrumuzsun. Ne yaparsan yap ne olursa olsun sana evimizin kapısı her zaman açık. Kızım eve dönmeni bekliyoruz. Kendi isteğinle de gitmiş olabilirsin. Biz seni çok seviyoruz. Sen bizim için değerlisin. Seni bekliyoruz kızım. Bir şekilde bize ulaşmaya çalış lütfen. Kızım kardeşlerin Eylül ve Doruk seni çok merak ediyor. 'Ablamız nerede?' diyerek seni soruyorlar. Onlara okulda olduğunu söylüyorum. Kardeşlerin seni çok özledi. Seni görmek istiyorlar. Lütfen evine dön. Sen bizim için değerlisin. Lütfen evine dön."

Kartal, kızını görenlerden ya da yerini bilenlerden polise haber vermesini beklediğini söyledi.

KAYNAK: AA
Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 4
 • Emine 5 ay önce Şikayet Et
  İnşallah bulunur bu yavrumuz Rabbim hiçbir anneye evlat acısı göstermesin
  Cevapla
 • Muhsin 5 ay önce Şikayet Et
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM RABBİMİZ ALLAHTIR ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM kainattaki zerrelerin adedi kadar YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA
  Cevapla
 • Amin 5 ay önce Şikayet Et
  Amin
  Cevapla
 • Evet 5 ay önce Şikayet Et
  İsrail casusları çocukları kaçırıyor olmasın
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Süper Lig'de yabancı kuralı değişti!
Gençlerin kaç yaşına kadar aileleriyle yaşadığı belli oldu