Bakan Güler'den Irak Türkmen Cephesi’ne ziyaret!

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Erbil’de Irak Türkmen Cephesi’ni ziyaret etti. Bakan Güler, görüşmede bölgedeki savunma ve güvenlik konularıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Bakan Güler'den Irak Türkmen Cephesi’ne ziyaret!
Bakan Güler'den Irak Türkmen Cephesi’ne ziyaret!
GİRİŞ 07.02.2024 18:29 GÜNCELLEME 07.02.2024 18:29
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Irak’ta temaslarına devam ediyor. Bakan Güler, KDP Başkanı Mesud Barzani ile görüşmesinin ardından Irak Türkmen Cephesi’ni ziyaret etti.

Bakan Güler, IKBY Oluşumlardan Sorumlu Bölge Bakanı ve Irak Türkmen Cephesi Yürütme Kurulu Üyesi Aydın Maruf Selim ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi.

Görüşmede, bölgedeki savunma ve güvenlik konularıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • Beza 3 ay önce Şikayet Et
    Türkmenler güçlendirilmeli.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Sorunun çözümünde son viraj: Yenişehirlioğlu kimlerle görüştü?
Türkiye'ye yatırım yapmayan Alman otomobil devlerine büyük şok