İsrail askerlerinden pedofili içeren pozlar!

İşgalci İsrail askerleri talan edip yakıp yıktıkları evlerde 'kadınların özel eşyaları ve çocukların oyuncakları' ile poz verdiği fotoğraflar 'pedofili ve sapkınlık' olarak yorumlandı.

GİRİŞ 24.02.2024 18:26 GÜNCELLEME 25.02.2024 11:54
Bu Habere 202 Yorum Yapılmış

İşgalci İsrail 140 gündür Gazze’de katliamlarına devam ediyor. On binlerce masum vatandaşı kadın, yaşlı, çocuk demeden katleden İsrail, yüz binlerce insanı da yurdundan ederek açlıkla karşı karşıya getiriyor. 7 Ekim’den bu yana masum Filistin halkına her türlü zulmü yapan İsrail askerleri talan edip yakıp yıktıkları evlerden rezil görüntüler paylaşıyor.

SİYONİST İSRAİL ASKERLERİNDEN SAPKIN PAYLAŞIM!

140 gündür Gazze’de her türlü insanlık suçunu işleyen Siyonist İsrail askerleri bu kez bir başka rezilliğe imza attı. İşgalci İsrail askerleri yakıp yıktıkları evleri talan ederek ‘kadınların özel çamaşırlarını’ alıp pişkince poz verdi. İşgalci İsrail askerleri bu pozlarını ‘flört uygulamalarında’ paylaştı. 

Bu fotoğraflar sosyal medyada ‘İsrail askerleri en iğrenç pisliklerdir’ olarak yorumlandı.

DÜNYA BU GÖRÜNTÜLERE SESSİZ 

İşgalci İsrail askerlerinin Gazze’de 140 gündür bombalamaya devam ettiği okul, hastane gibi kamusal yerlerde on binlerce çocuk katledildi. İşgalci İsrail askerleri ise katlettikleri masum çocukların eşyalarını, oyuncaklarını alarak sosyal medya hesaplarında  ‘eğlenerek’ paylaştı. Görüntülerde çocukların oyuncakları ile verilen pozlar ‘pedofili’ olarak yorumlandı. Dünya ise İsrail’in zulmüne sessiz kalmaya devam ediyor.

  

 

KAYNAK: HABER7
Dilan Can Haber7.com - Muhabir-editör
Haber 7 - Dilan Can

Editör Hakkında

2001 yılında Kocaeli'de doğdu. Gazetecilik mesleğine lise yıllarında başlayarak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2023 yılında mezun oldu. 7 yıllık gazetecilik hayatında sunucu, editör, muhabir gibi birçok görevde bulundu. Meslek hayatına Haber7.com'da 'Özel Haberler Muhabiri' olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 202
 • Selami kaya 1 ay önce Şikayet Et
  Devran döndüğünde yine acaba eskisi gibi mağdur rolu oynayabileceklermi..aldığınız nefese yazıklar olsun..bunlara insan demek yaratilisa şirk kosmaktir
  Cevapla
 • Anti yahudi 1 ay önce Şikayet Et
  En iyi yahudi ölü yahudi sakın denk gelmiyeyim kanini içer olusune iserim
  Cevapla
 • misafir 1 ay önce Şikayet Et
  daha nekadar alçalabilirsiniz acaba
  Cevapla
 • antep2701 1 ay önce Şikayet Et
  Bütün sapık Yahudi köpeklerinin sonu belli. Yok olacaksınız
  Cevapla
 • Ertuğrul 1 ay önce Şikayet Et
  İnsanlıktan çıkmış vahşi yaratıkların katli elzemdir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İstanbul'daki görüşme manşetlerde! Hangi gazete nasıl gördü?
ABD'deki TikTok yasağında yeni gelişme!