Haluk Bayraktar'dan bomba yeni açıklama: Tasmalı köpeklerini saldırtmayı bırak...

BAYKAR Genel Müdürü Haluk Bayraktar, İsrail ile ilgili iddialara ilişkin yeni bir gerçeği ortaya koydu. Haluk Bayraktar, iftiraları ortaya atan kişinin İBB'de İmamoğlu'nun iletişim kampanyalarını yöneten ekipte görevli olduğunu açıkladı.

GİRİŞ 10.04.2024 11:21 GÜNCELLEME 10.04.2024 11:40
Bu Habere 402 Yorum Yapılmış

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, Baykar tarafından İsrail'e jet yakıtı satıldığına dair iddialara çok sert tepki gösterdi.

Konuyu yargıya taşıyacaklarının altını çizen Bayraktar, kazanılan tazminatın Gazze'ye yardım olarak gönderileceğini ifade etti. Bayraktan sosyal medya paylaşımlarının arkasında İBB Başkanı Erkem İmamoğlu'nun iletişim ekibinin olduğunu ifade etti.

İsrail'e jet yakıtı sattıklarına dair iddialara dün yaptığı paylaşımda cevap veren Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar "Sosyal medyada Baykar ve yöneticileri aleyhine alçakça ve şerefsizce uçak yakıtı konusunda bir iftira kampanyası yürütülüyor." diyen Haluk Bayraktar, "Baykar, Türkiye'den Gazze'ye en büyük insani yardımı gerçekleştirmiş bir firmadır. Firmamızın tek faaliyet alanı insansız hava aracı sistemleridir. Bu iftirayı yayanları mahkemeye verip takipçisi olacağım. Oluşacak tazminatlar da yine Gazze'ye yardım olarak aktarılacaktır." ifadelerini kullanmıştı.

"GAZZELİLER BİZİM DURUŞUMUZU İYİ BİLİR"

Gece yarısı yeni bir açıklama yapan Haluk Bayraktar, "Bizim için nefsin izzeti yoktur yaptığın işin izzeti vardır. Attığınız iftiralar bizde bir toz zerresi kadar iz bırakmaz. Milletimiz de, Gazzeliler de bizim duruşumuzu iyi bilir." ifadelerini kullandı.

"İMAMOĞLU'NA SESLENİYORUM: TASMALI KÖPEKLERİNİ SALDIRTMAYI BIRAK..."

İsrail'e jet yakıtı sattıklarına dair iddiayı ortaya atanı tespit ettiklerini belirten Bayraktar, "İsrail’e jet yakıtı sattığımız iftirasını atan alçak kim diye baktım. Gördüm ki İBB Başkanının iletişim kampanyalarını yöneten strateji ekibinde yer alıyormuş. 'Alevilerin de PKK'sı olmalı' diye yazılar yazıyor, DHKP-C güzellemesi yapıyormuş. Bu PKK'lıları besleyen Ekrem İmamoğlu'na sesleniyorum: "Tasmalı köpeklerini saldırtmayı bırak. Yalandan başka söyleyecek lafın varsa, mertçe yüzümüze söyle de cevabını verelim." ifadelerini kullandı.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 402
 • Mücahit 3 ay önce Şikayet Et
  Gazze boşaldı neredeyse beyler refah sınır kapısıni bombalayacak işgalciler oradan ya buraya ya Sina ya sürgün edilecekler oradan ARZİ MEVUD hala yardım yapalım mı nasıl yapalım gıda mı ilaç mı İngiltere Amerika gelmiş donanması ile valla halimize bak
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Basit eko derin sularda yüzüyor belediye tepkisini kendi nimet sayıyor Türkiye İstanbul dan ibaret değil milletin şamarını yemede haddini bil
  Cevapla
 • Behlüldane 3 ay önce Şikayet Et
  Kibir küpü seçimi böyle iftira yalanla dolanla kazandılar lanet olsun
  Cevapla
 • Abdullah 3 ay önce Şikayet Et
  Pkk uzantılarıyla kolkola yürüyenlerin iftiraları bu şerefli insanlara zarar vermez. Zira necip milletimiz bu ailenin ülke için ne olduğunu çok iyi biliyor.
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Adamsın.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Celal Şengör'den, İslam dini ve Türkiye'ye küstah sözler: 30 yıl içinde Türkiye olmayacak!
Bakan Kacır duyurdu: TÜRKSAT 6A test yörüngesine yerleşti!